"Es gribu beigt, man jau sacēlās!" Slēptā kamera "Lauku sētas" guļamistabā naktī fiksē neķītrus notikumus

25 komentāri

Līdz ar meiteņu ienākšanu “Lauku sētā” kaislību maisam gals vaļā. Puiši, sailgojušies pēc dāmām, viens pēc otra ļaujas skaistuļu valdzinājumam. Ingus noskatījis kārdinošo Eglīti un ilgi netur sveci zem pūra – nakts melnumā viņš atklātā tekstā aicinājis Eglīti uz seksuālām darbībām.

Kā piefiksējusi slēptā kamera, kādā no naktīm “Lauku sētas” guļamistabā sākusies meņģēšanās – Ingus centies pavedināt daiļo Eglīti. Viņam ar prieku palīdzējuši tie, kuri tobrīd vēl nebija aizmiguši.

“Slīdi zemāk!” ar vēlīgiem padomiem nav skopojušies nomodā esošie. Kolēģi uzmundrinājuši puisi nebaidīties saplēst Eglītes kostīmu, lai tiktu panašķēties ar daiļavas kārumiem.

“Es jau tieši un konkrēti saku – mēs šodien dr***simies vai nē?” caur puķēm nerunā Ingus. Viņš piedāvājis skaistulei orālos priekus, tad gājis arī tālāk.

“Vismaz starp pupiem var? Es gribu beigt, tu negribi? Man jau sacēlās!” Eglītei dažāda veida draiskošanās opcijas piedāvājis Ingus.

Eglīte dienu sāk, kameru priekšā iznākot bez krūštura un krekliņa – video TE!

Skaties.lv rīcībā ir papildu informācija par nakts notikumiem – vairāki dalībnieki, kuri izlikušies aizmiguši, patiesībā vērojuši notiekošo un ar prieku atklās Skaties.lv pikantas detaļas. Šīs detaļas lasi TE!

Seko jaunumiem un nepalaid garām! Īpaši kaislīgu notikumu pilna “Lauku sētas” sērija jau 19. marta vakarā TV3!

Skaties “Lauku sētu” jau vairākas sērijas uz priekšu kaut tūlīt! Spied TE!

25 komentāri