tv3.lv

”Es to šķūni gribēju sadedzināt.” Iluta atklāti par smagākajiem brīžiem ”Lauku sētā”

”Es uzskatu, ka mans stāsts ”Lauku sētā” ir visinteresantākais,” saka Iluta. Viņa norāda, ka neviens cits spēles dalībnieks tik daudz kā viņa nav sēdējis uz izbalsošanas sola un šķirojis pupiņas. Turklāt viņa tika izbalsota, tomēr pēc atgriešanās spēlē tieši viņai izdevās izcīnīt vietu finālā.

Daudzi no ”Lauku sētas” dalībnieki, spēlei noslēdzoties, atzinās, ka zaudējuši svaru. Vai arī Ilutai, kura šova sākumā apsolīja ”Lauku sētā” strādāt tik ļoti, lai varētu notievēt tā, ka visām draudzenēm skauž, izdevies mērķi sasniegt?

”Man par lielu brīnumu, es diezgan ātri nometu astoņus kilogramus. Pašai tā nelikās… Bija tā, ka drēbes jau sāka šļurkāties, un es sapratu, ka es esmu notievējusi, bet, ka tik ātri un tik daudz… Nav jau brīnums. Ar visiem pārdzīvojumiem, ar visu stresu un ar to ēšanu, neēšanu tas tā varētu būt,” teic Iluta

Tieši Iluta bija tā, kura ”Lauku sētā” visbiežāk izplūda asarās. Kādēļ tā? ”Es vispār esmu ļoti emocionāla. Ne tikai ”Lauku sētā”, arī dzīvē es esmu tāda,” skaidro gulbeniete.

Spilgtas emocijas viņai raisīja pirmā došanās uz izbalsošanas šķūni. ”No tā brīža es to šķūni neieredzēju. Es to šķūni gribēju sadedzināt un lūdzos visus svētos, lai zibens iesper tam šķūnim, lai viņa nav,” atminas Iluta.

Visgrūtākais šķūnī viņai bijis balsot par savu komandu. ”Mēs darām uzdevumus kopā, cīnāmies kopā, darbus darām kopā, un beigās viens ir jānodod. Mēs visi tik draudzīgi sēžam kopā, runājamies, dzīvojam bezmaz vai kā viena ģimene, bet kāds tev ir jāizsvilpj un uz ripas ir jāraksta tas vārds. Tas ir ļoti pretīgi, un man tas sākumā bija šausmīgi sāpīgi,” stāsta Iluta.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jautāta, vai dalība ”Lauku sētā” maina cilvēku, Iluta atbild: ”Esmu mainījusies. Pirmajā ”Lauku sētas” dienā es biju pavisam nepārliecināta par sevi. It kā es sapratu, apjēdzu, ka es esmu ”Lauku sētā”, bet es ļoti šaubījos, vai šī ir mana īstā vieta, vai man tik tiešām šeit vajadzēja būt.

Bet tagad es esmu mainījusies. Es esmu nedaudz iemācījusies valdīt savas emocijas – gan labās, gan sliktās. Es vairs nebimbāju pie katra mazākā sīkuma, kaut kā mēģinu sevi noturēt. Es esmu nedaudz vairāk par sevi pārliecinātāka.”

Atgādinām, ka par ”Lauku sētas” astotās sezonas čempionu kļuva limbažnieks Kristaps Breške.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm