tv3.lv

”Esmu no tiem čaļiem, kas nekad neprecēsies.” ”Lauku sētas” brīvdomātāja Agņa stāsts

Lai arī ”Lauku sētas” pirmajās nedēļās kā absolūtos līderus sevi spilgti pieteica strādīgāko vīru kompānija, saukta par ”Lielisko četrinieku”, tuvojoties finālam, viss apgriezies kājām gaisā- spēka mitriķus spēlē pārstāv vien Agnis. Agnis Ruzga ‘’Lauku sētā’’ ieradies no Ventspils rajona Ziru pagasta un sevi dēvē par automehāniķi-dārznieku. Un viņa attiecību statuss ir ne mazāk neordinārs, kā puiša dzīvesstils.

2020. gada 26. novembrī 17:00

Pa štīmi pieņemts lēmums

‘’Neprecējies. Dabūjams,’’ viltīgi nosmaidot, sevi spēlei vasarā pieteica Agnis. Tiesa, viņš steidz precizēt – meitene mājās tomēr gaidot, bērniņš arī ir.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

‘’Bērniņam ir drusku pāri gadam. Meitenei nebija daudz variantu – laist vai nelaist mani uz šovu. Tā mums tas notiek – ja es kaut ko izdomāju, viņa var teikt, ko viņa grib,’’ neslēpj Agnis.

Un par ‘’Lauku sētu’’ viņš izdomājis īpatnējā veidā.

‘’Sēdēju jūras malā, dzēru visīti, makšķerēju. Sēdēju internetā, ‘’Facebook’’ izlec spēles anketa.

Pa štīmi aizpildīju. Darbā pēc tam strādāju – atnāk īsziņa, ka jābrauc uz atlasi, bet es nemaz neatceros, ka būtu pieteicies.

Tad, kad sāku tīt filmu atpakaļ, sapratu,’’ smejoties atceras Agnis. Un viņš izlēmis ļauties avantūrai, ko pats sev, būdams kunga prātā, izkārtojis!

Visvairāk Agņa paziņojums, ka uz vasaru dodas ‘’Lauku sētā’’, šokējis viņa darba kolēģus – visi satraukušies, ka bez Agņa autoservisā būs bardaks. Agnis smej, ka servisā pats esot sev priekšnieks, tāpēc neviens aizliegt viņam neko neesot.

‘’Cerams, ka serviss neaizies pa burbuli. Bail arī, kas pa šo laiku notiks ar manām siltumnīcām, tomātiem, gurķīšiem. Tos, čili piparus, rukolas, bazilikus audzinu tirdzniecībai,’’ par darbiem satraucies Agnis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Brīvdomātājs, kurš nekad neprecēsies

Atšķirībā no citiem, kuri spēlē sūrojas par komforta, telefonu, grādīgo dziru un televizora trūkumu, Agnis nesūrojas par itin neko.

‘’Man šeit nekā nepietrūkst. Ja man ārpusē nebūtu manas siltumnīcas, servisa un dārzu, mierīgi varētu te palikt un tā dzīvot, laimīgs, ka man nav telefona.

Brīvdienās arī pirms šova mēdzu izslēgt telefonu vai nomest tālu stūrī. Visi jau sapratuši, necenšas man zvanīt brīvdienās. Gulēšana arī te feina, kā jaunībā, arodskolas laikos – visi vienā čupā,’’ ar dzīvi šovā apmierināts Agnis.

Jautāts, vai nepietrūkst meitenes un bērniņa, Agnis attrauc – ikdienā jau pierasts maz redzēties, jo abi ierakušies darbos. Un uz romantisku bildinājumu meitene pēc Agņa atgriešanās mājās arī var necerēt!

‘’Es esmu no tiem čaļiem, kas laikam nekad neprecēsies. Meitene jau cik gadus nīd, ka vajag, bet nē. Esmu brīvdomātājs – ko gribu, to daru.

Precēšanās jau novelk kaut kādas robežas – tas man neder,’’ neslēpj Agnis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Lieliskā četrinieka” pēdējā cerība

Tiesa, ‘’Lauku sētā’’ viņš negatavojas pārkāpt nekādas robežas. ‘’Te nav meitenes, kas spētu mani iekārdināt. Te tādas stingu valkātājas, ar kurām var vienu nakti bārā un izp**t, bezjēga. Vienīgā normālā meitene, kas te ir, ir Dana,’’ pārdomās dalās Agnis. Sevi viņš redz finālā.

Un par viņa uzvaru jau īkšķus tur viss ”Lieliskais četrinieks” – puiši, kuri diemžēl jau izbalsoti – Mārtiņš, Guntars un Kaspars.

Emocionālais terors vai stratēģija, kas apvedīs ap stūri visus? ‘’Lauku sētas’’ sezonas melnā avs – ‘’Lieliskais četrinieks’’

Agnis uzsver – tie esot bijuši vienīgie cilvēki ‘’Lauku sētā’’, kas zinājuši, ko dara. Pārējie esot jampampiņi, kuri skraida apkārt ar mačetēm un paši nesaprot, kas vispār notiek.

Pēc šova jau sarunāts ‘’Lieliskā četrinieka’’ tusiņš Skrundā, lai vai kāds būtu rezultāts. Vīri, protams, cer, ka kopā varēs skatīties finālu, kurā uzvarēs viņu pārstāvis. Vai Agnim ir cerības uz uzvaru?

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Seko ”Lauku sētas” kaislībām piektdienu vakaros 21.00 TV6! Noskaties šovu jebkurā sev izdevīgā laikā, turklāt jau sēriju uz priekšu Go3! Spied TE!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm