tv3.lv

Foto izlase: nerātni notikumi, ko 4 sezonu laikā piedzīvojušas ”Lauku sētas” dušas

Par jauku tradīciju ”Lauku sētā” pēdējos gados kļuvušas pikantas fotosesijas – spēles daiļās strādniecītes ik gadu ar prieku izmanto iespēju mazliet atvilkt elpu no darbiem un ļauties Skaties.lv fotogrāfa uzmanībai. Arī 2020. gads nav bijis izņēmums – ”Lauku sētas” sakarā tapušas trīs viegli erotisku bilžu sērijas. Skaties.lv apkopoja karstākos attēlus, kuros 2020. gadā (un ne tikai) pozējušas ”Lauku sētas” meitenes, un kas sasildīs šova fanu sirsniņas, jaunu gadu uzsākot. Interesanti, ko tik nav piedzīvojušas ”Lauku sētu” dušas un pirtis!

2021. gada 1. janvārī 17:30

Lai arī iepriekš ”Lauku sētā” daiļā Violeta jau bija vicojusi plikiem pupiem, par šova viegli erotisko sesiju pionieri uzskatāma ceturtās sezonas dalībniece Vita Taube. Skaistule bija izlēmusi strādāt pie dušas izveides visai erotiskā kostīmā, kas šova vīriem rezultējās ar iespēju izmēģināt jauno dušas iekārtu, bet Skaties.lv – tikt pie pikantiem kadriem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Protams, par visu laiku leģendārāko pliksesiju ”Lauku sētā” uzskatāms Aijas Dembovskas uznāciens dušā piektajā sezonā. Sarunā ar Skaties.lv atskatoties uz šo sesiju, Aija nespēj valdīt smieklus – tas bijis viens no ”Lauku sētas” dullajiem piedzīvojumiem. Un kāpēc gan ne? Kad vēl iemūžināt savu daiļo augumu, ja ne jaunībā, lai vecumdienās ir, ko atcerēties?

Aijas piemēram tajā pašā sezonā, tajā pašā dušā sekoja arī Rasmuss, kuru sezonas sākumā ar Aiju saistīja īss, bet kaislīgs sakars. Piesedzis intīmāko vietu vien ar cepuri, Rasmuss uzsmaidīja fotogrāfam un ”Lauku sētas” fanēm. Starp citu, Rasmuss ir līdz šim vienīgais puisis ”Lauku sētā”, kurš pozējis erotiskā foto sesijā. Jācer, ka nākamgad zēni būs drosīgāki!

Par sestās sezonas saldo ēdienu vīriešu kārtas skatītājiem kļuva valšķīgā Līga Eglīte. Skaistule savaldzināja Latviju, izrādot saimniecību un vienlaikus atkailinoties Skaties.lv fotogrāfam. Uznāciens nepalika bez uzmanības – pēc šova simtiem vīriešu pieteicās uz randiņu ar Līgu, un tapa šovs ”Piecērt Eglītei!”

Taču septītā sezona pārspēj visas fanu cerības, jo rosinošās bildēt pozēt gatavas bija puse no ”Lauku sētas” meitenēm! Fotosesijai, kas apvieno mākslu un erotiku, Ģipkas pludmalē ļāvās daiļā tetovētāja Sigita Valtere.

Apburošā Linda Šamanska šosezon demonstrēja īpaši radošu pieeju pikantām fotosesijām ”Lauku sētā”. Viņai par godu tapa kadru sērija, kuras autori – pārējie ”Lauku sētas” dalībnieki. Šova aizkulisēs mēļo, ka vismaz viens no ”Lauku sētas” zēniem esot pamatīgi norāvies no savas tā brīža otrās pusītes, kad tā uzzinājusi, ka puisis arī fotografējis skaisto Lindu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ko nepaspēji ”Lauku sētā”, to Skaties.lv dod iespēju padarīt pēc tam! Pēc nelielas apspriešanās jau pēc šova nofilmēšanas viegli erotiskai sesijai naktsveļā piekrita Sigita un Dana.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm