Foto: “Lauku sētas” Modris ģimeni aizvedis atvaļinājumā uz Kanāriju salām

TV šova “Lauku sēta” devītās sezonas uzvarētājs Modris Sermoliņš no Turlavas šomēnes kopā ar draudzeni un meitiņu baudīja desmit dienu ilgu atvaļinājumu Kanāriju salās.

24. maijā 11:09

Doties atvaļinājumā uz Kanāriju salām Modra ģimenē ir ilgus gadus kopta tradīcija. “Mēs uz turieni gandrīz katru gadu braucam atpūsties. Pagājušogad nesanāca, jo bija jāpiedalās “Lauku sētā”. Draudzenei tur radinieki dzīvo. Mēs braucam viņus apciemot un pie reizes arī atpūsties,” “tv3.lv – Izklaide” stāsta realitātes šova “Lauku sēta” devītās sezonas uzvarētājs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Modra dzīvesbiedre kopā ar meitu uz Fuerteventuru, kas ir viena no septiņām salām Kanāriju salu arhipelāgā, bija devusies jau ātrāk, bet Modris ģimenei pievienojās vēlāk. “Mēs visi trīs kopā bijām desmit dienas,” stāsta Modris.

“Kopā ar meitiņu aizbraucām uz zooloģisko dārzu, kur ir gandrīz visi dzīvnieki, kas sastopami – ziloņi, žirafes, krokodili. Zooloģiskā dārza apmeklējums bija atvaļinājuma labākā diena. Izjājām arī ar kamieļiem. Bija forši.

Katru otro vakaru kopā ar ģimeni devāmies vakariņās uz restorānu. Bērns, protams, visu laiku gribēja uz spēļu laukumiņu. Bija silts, nevienu dienu nelija lietus. Tas tur praktiski nelīst, zāle neaug.

15. maijā meitiņai bija vārda diena, un to arī tur nosvinējām,” atvaļinājuma spilgtākajos iespaidos dalās “Lauku sētas” uzvarētājs.

Pēc atvaļinājuma Modris uz karstām pēdām atgriezies darbā Zviedrijā, tikmēr draudzene kopā ar meitu atgriezās Latvijā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Modris uzsver – ģimenei atvaļinājumu viņš sarūpējis nevis par šovā iegūto laimestu, bet par maizes darbā nopelnīto. “Es strādāju pietiekami labā darbā un varu atļauties kopā ar ģimeni aizbraukt ceļojumā,” saka Modris.

Par šovā iegūto naudu viņš ne vien tika pie žilbinoša smaida. “Tā kā es strādāju ārzemēs, tad daļu tās naudas ieguldīju savā biznesiņā Latvijā, lai ātrāk varētu atgriezties mājās un vairs nebūtu jāstrādā tik tālu no mājām.” Modris biznesiņu uzsācis kopā ar brāli. “Tas ir pirkt un pārdot biznesiņš. Laimesta naudu tagad mēģinu dubultot,” viņš pasmaida.

Pērn kļūstot par “Lauku sētas” uzvarētāju un galvenās balvas – 9800 eiro – ieguvēju, Modris nespēja valdīt aizkustinājuma asaras. Tagad vīrietis atzīst, ka pārmetumi par to komentāros bijuši lieki. “Protams, visiem nauda ir svarīga, bet es raudāju tāpēc, ka bija sasniegts mans mērķis, un mans mērķis bija uzvarēt, nevis to naudu vinnēt, jo nauda nebija svarīgākā. Visticamāk, tāpēc es arī uzvarēju.

Esmu priecīgs, jo savu sapni piepildīju. Šovā gribēju nonākt četras reizes, ceturtajā nonācu un visu izdarīju līdz galam,” saka Modris.

Otro nedēļu turpinās dalībnieku un saimniecību pieteikšanās “Lauku sētas” desmitajai sezonai, un Modris īpaši aicina sarosīties tos, “kuri zina, ka viņiem ir iekšā un viņi māk”.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm