tv3.lv

Ģimenes strīds Dobelē: mīļotā sieviete pamatīgi iekaustījusi ”Lauku sētas” Jurčiku

”Diemžēl šis viss iznākums ir ceturtās ”Lauku sēta: ārpus sētas” sērijas dēļ. Ja tu esi aizņemts cilvēks, centies uzvesties pieklājīgi, lai nebūtu tāpat, kā man, ka otra pusīte izdomā parādīt tev, ka viņai ir jābūt tai vienīgajai tavā dzīvē,” šovā ”Jurčika ceļš” skaidro pamatīgi apskādētais Juris.

Ģimenes strīds izcēlies pēc tam, kad Juris sērijas ietvaros izpaudies, apjūsmojot Lindas caurdurtos krūšu galus.

”Otra pusīte man uzsita zilu aci. Protams, ļoti liela greizsirdība par to visu, kas notikās. Bet es to visu ļoti labi saprotu, un pats uzskatu, ka esmu to pelnījis,” ģimenes strīdu komentē Juris.

Viss noticis vienkārši – ”aiz dusmām ka ņēma, ta krāmēja”. Draudzenei savukārt strīdā esot traumēta roka. Kā smejas Juris ”mana galva acīmredzot bija par cietu priekš viņas kulaka, kā rezultātā viņai arī lauzts pirksts.

Juris spriež, ka jebkura meitene būtu rīkojusies tāpat, kā viņa Ieva.

Biedrības “Skalbes” atbalsta tālruņa noziegumos cietušajiem 116006 vadītājs Raivo Vilcāns gan uzsver, ka šāda vardarbība attiecībās nav norma.

”Sieviete attiecībās nedrīkst fiziski pazemot, ietekmēt vīrieti, un arī vīrietis sievieti, jo jāņem vērā, ka uz vardarbību nav jāskatās pēc dzimuma piederības. Vardarbība nav pieņemama vispār. Neatkarīgi no dzimuma, veicēja un vēl visvisādām kategorijām,” uzsver Vilcāns. Un arguments ”sievietes ir emocionālas” nebūs attaisnojums.

”Vardarbību var paveikt jebkurš. To var paveikt gan sieviete, gan vīrietis, un arīdzan cietušais var būt gan sieviete, gan vīrietis,” stāsta Vilcāns. Lai gan izplatīts uzskats, ka no vardarbības parasti cieš sievietes, pie ”Skalbes” ekspertiem vēršas arī kungi, kuri cietuši no vardarbības ģimenē.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Fakts, ka meitene uzsitusi dēlam zilu aci, nokaitinājis arī Jura mammu, kura publiski aicinājusi dūru vicinātāju, ja tai vāji nervi, ”Lauku sētu” neskatīties.

Jurčika āriene pārsteigs arī ”Lauku sētas” kolēģi Sigitu Valteri, pie kuras viņš ieradīsies, lai uz visiem laikiem iemūžinātu uz savas ādas ‘’Lauku sētas’’ simboliku.  Vai tiešām pamats bažām par vardarbību ģimenē? Un vai šis pavērsiens ietekmēs Jura attiecības un nenovedīs no ceļa, ko tik stalti un apņēmīgi uzsācis ”Lauku sētas” uzvarētājs?

Skaties Go3 oriģinālšova ”Jurčika ceļš” jaunāko sēriju! Spied TE!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm