tv3.lv

"Gudri d…. nav malku cirst!" ”Lauku sētas” dumpinieks Ainārs, kurš ieradies notievēt

Ainārs Jānis Pauls “Lauku sētas” atlasē sevi prezentēja ar neparastu motivāciju – viņš grib iet “Lauku sētā”, lai nomestu svaru un atpūstos no draudzenes. Ainārs iekļuvis starp 12 šīs sezonas varoņiem un jau pirmajās dienās neslēpj – šovā ir kā koncentrācijas nometnē. Taču viņš negrasās kļūt par spēles vergu un apkaunot sevi – ja būs nepieciešams, Ainārs nostāsies pret prasīgo Jāni Rāznu un šova veidotājiem.

2020. gada 23. februārī 17:17

“Neticēsiet, bet agrāk man bija 70 kilogrami, varena presīte, sešpaka. Bet tad sāku attiecības un, kā jau tas notiek, vēders klāt,” atrādot prāvo vidukli Skaties.lv atlasē stāstīja Ainārs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tas, ka “Lauku sētā” varēs notievēt, izrādījies absolūta patiesība. Jau pirmajās darba dienās Ainārs jūt – svars, darot lauku darbus, strauji krīt. “Skraidīšana un viss stress! Sāk uzdot nervi, pārdzīvo, sāc pīpēt piecas cigaretes pēc kārtas, un no tā jau tas svars krītas.

Te ir tā kā koncentrācijas nometnē. Ne pa jokam! To, ko dara nedēļas laikā, mums jāpadara divās dienās. Un vēl mums pārmet, ka nav labi.

Mūs lauž kopā. Redzu, ka te ir labi un sirsnīgi cilvēki, kuri negrib čakarēt attiecības viens ar otru, bet šovs piespiež to darīt. Es ne ar vienu nečakarēšu attiecības,” paziņo Ainārs.

Ainārs gan uzsver, ka viņu gan neviens nesalauzīs, un uz viņu mahinācijas neiedarbosies.

“Saviem principiem pāri nekāpšu un kameru priekšā sevi neapkaunošu. Suņa būdā pēc komandas nelīdīšu, kā citi te dara, plikām rokām sūdu neņemšu. Es arī te neesmu nekāds vergs,” tā Ainārs.

Viņš uzaudzis Olainē, bet bērnības vasaras pavadījis lauku saimniecībā Zentenē. “Saimniecība tur tāda pati kā šī. Lauku darbi darīti, vagas vagotas, nezinu, kāpēc mani par pilsētas švītiņu pataisa,” prāto Ainārs, kurš gatavs parādīt šova veidotājiem, ka tie viņu par zemu novērtē.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Piesakoties šovam, Ainārs atklāti paziņoja, ka vēlas arī atpūsties no draudzenes un “Lauku sēta”, kuras dalībnieki nav sazvanāmi, būs lielisks variants.

“Viņa ļoti gudra meitene, visu saprata. Viņas dēļ arī netaisos līst visādās intrigās – meitenei kaunu netaisīšu. Kaut gan tai pašā laikā – jau paspēju nosūtīt sveicienu viņai, “Lauku sētā” sēžot uz tualetes poda,” prāto Ainārs.

Kā jau tas dzīvē notiek, pēc nonākšanas “Lauku sētā” Ainārs ātri vien sācis ilgoties pēc meitenes, no kuras gribējis atvilkt elpu.

“Redzi, kā es par to draudzeni teicu – ka gribu atpūsties no viņas, bet jau pirmajās dienās man viņas pietrūkst,” saskumis Ainārs. “Dienu dienā katru dienu redzi, tāpēc te jau ir tāds – eh, kur viņa ir?”

Bez meitenes Aināram pietrūkst komforta, protams, bet ir arī savi plusi – daba, izaicinājums.

“Man patīk piedzīvojumi.  Savulaik esmu ar jahtu divas nedēļas braucis no Spānijas uz Angliju, lēcis ar izpletni, ar gumiju, visādus sūdus vārījis, pašu odzi redzējis. Šis ir atkal cita veida piedzīvojums.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Centīšos to izbaudīt, nepataisot sevi par galīgāko muļķi,” tā Ainārs.

Starp citu – puisis neslēpj, ka šovu vēlas izmantot kā iespēju arī gūt sev jaunus “Instagram” sekotājus, lai vēlāk uzsāktu biznesu. Seko Aināram TE un gaidi jaunumus!

Aināra dzīves un “Lauku sētas” moto: “Gudri d…. nav malku cirst!”

Izmanto iespēju noskatīties “Lauku sētas” sērijas jau ātrāk, nekā TV! Spied TE un uzzini vairāk!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm