tv3.lv

Guntara Drones dzīve pēc ”Lauku sētas”: notiesāts, notievējis un gatavs pamest valsti

Lai arī Guntars Drone vasarā bija izplānojis, ka pēc dalības ‘’Lauku sētā’’ brauks strādāt uz ārzemēm, viņa plānus izjaucis tiesas spriedums. Smiltenes pārstāvis, kuru daļa ”Lauku sētas” fanu sauc par šīs sezonas spilgtāko tēlu, atklāj Skaties.lv, ka pēc ”Lauku sētas” viņa dzīvē notikuši tādi pavērsieni, kuru dēļ viņš notievējis par vismaz septiņiem kilogramiem.

2020. gada 26. decembrī 15:30

Kā Skaties.lv jau stāstīja Guntars, pēc spēles viņam nācās atkal stāties tiesas priekšā, lai atbildētu par bēgšanu no ceļu policijas un auto vadīšanu bez tiesībām. Lai arī celtnieks cerējis tikt cauri sveikā, viņam piespriests sods.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Četri gadi cietumā, astoņas tiesas un slikta slava Smiltenē. ”Lauku sētas” skarbākais vīrs – Guntars Drone

‘’Stundas atkal iedeva pi*****i! Valkā jau tie lubraki ir – sēž, iedod tiesas, tā viņi tur strādā. Pirmo reizi bija stundas par braukšanu dzērumā, tagad – par braukšanu bez tiesībām.

Pēc purna mani pazina un noķēra. Lika iepūst trubiņā – pa nullēm! Šie šokā – kā Drone pie stūres pa nullēm?

Vienreiz iedeva 120 stundas, pēc tam iedeva 180. Nostrādās tās stundas un tad brauks uz ārzemēm,” par dzīvi pēc šova stāsta Guntars. Nevar nepamanīt, ka viņš pēc ”Lauku sētas” pamatīgi notievējis. Guntars rēķina, ka tie būs kādi vismaz 7 kilogrami, kas pazuduši. Iemesls – lai atstrādātu piespriestās ”stundas” viņam ik dienu nākas mērot visai labu ceļa gabalu – apmēram astoņus kilometrus.

‘’Četri kilometri uz vienu galu, četri atpakaļ. Mašīnu es pārdevu, braukāju ar riteni tās stundas strādāt. Tāpēc arī ir bišķi tievāks palicis,’’ tā ‘’Lauku sētas’’ čaklais vīrs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viņam jāstrādā astoņas stundas dienā. Tiesa, uz to Guntars neiespringstot.

‘’Reizēm jau pasaku, ka ir caureja, jo ir poha un negribas iet. Trīs četras reizes nedēļā jau gadās aiziet. Bet citādi es vakarā sadzeros un nemaz neeju,’’ pavisam godīgi runā Guntars.

Darbs neesot grūts. ‘’Slimnīcā kačenē olas ripinām. Di**a sāp no sēdēšanas! Tie jau ar tur slinki, nestrādā. Na***, man ar nevajag – ja nestrādā, es ar varu nestrādāt. Telefonā sēžu visu laiku! Pavadu tur tās astoņas stundas un miers,” tā ”Lauku sētas” spilgtais dalībnieks.

Kad tas viss būs galā, viņam plāns pamest Latviju.

”Latvijā celtnieks neko nopelnīt nevar.” Spēcīgais Guntars Drone pēc ”Lauku sētas” pošas prom no dzimtenes

Taču vēl pirms tam Guntars atkal atgriezies Ģipkas saimniecībā, lai noskaidrotu attiecības ar Jurčiku. Guntars nav mierā ar spēles iznākumu un gatavs pierādīt, ka jau šova sākumā Jurčiks greznojās ar svešiem lauriem, uzdodams Guntara darbus par saviem!

Jurčika un Guntara konfliktu skaties Go3 šovā ”Jurčika ceļš”! Spied TE un baudi brīvdienas, skatoties šovu ”Jurčika ceļš”!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm