Ingus pēc randiņa ar Eglīti nevar atkauties no pielūdzējām un plāno salabot zobus

29 komentāri
Ingus pēc randiņa ar Eglīti nevar atkauties no pielūdzējām un plāno salabot zobus
FOTO: VLADISLAVS PROŠKINS, F64

Uz ceturto “Piecērt Eglītei!” randiņu ieradies bija “Lauku sētas” dalībnieks Ingus Ozols, kurš pagājušovasar mēģināja pavedināt Eglīti lauku guļamistabā. Sarunā ar Skaties.lv Ingus atklāj, ka pēc randiņa viņa dzīve turpina iet uz augšu – Ingus bauda meiteņu uzmanību un cer beidzot salabot zobus.

Uzvarēt un cirvi atdot citam

“Ierados, lai pasmietos un pajokotos, iekarot Eglītes sirdi noteikti nebija mans mērķis,” sarunā ar Skaties.lv pēc uznāciena “Piecērt Eglītei!” uzsver Ingus.  Tāpat viņš vēlējies “Lauku sētas” zvaigznei pasniegt savu īpašo dāvanu – apzeltīto zāģa ķēdi.

Sēriju, kurā ierodas Ingus, noskaties TE!

Eglīte, ieraugot kastīti, aizkadrā nopriecājās, ka Ingus atnesis “iPhone”, un šis moments jo īpaši uzjautrinājis puisi – kādā sakarā Eglīte gaida tik dārgas dāvanas?

Jā, viņam esot bēdīgi, ka Eglīte neizvēlējās viņu, bet ne jau tāpēc, ka skaistule viņam simpatizētu. Nē, Ingus bija iecerējis sarīkot veselu šovu šovā – viņš bija sailgojies vairāk pēc filmēšanas nekā pēc pašas Eglītes.

“Jutos bēdīgs, jo tāpēc, ka mani neizvēlējās, līdz galam neizdevās joks. Mana ideja bija uzvarēt, saņemt cirvi un nodot to citam turpat kameru priekšā. Kuram? Droši vien tam, kurš tuvāk stāvēja,” savu nelietīgo plānu smejoties atklāj Ingus.

Novēl Balvu Gunāram “izrūcināt” Eglīti

Eglīti ar Ingu saista savdabīga vēsture – abi sapazinās pagājušovasar “Lauku sētā”, un vienubrīd starp viņiem uzplauka kas līdzīgs dzirkstij.

Kā vienā no “Lauku sētas” naktīm fiksēja slēptā kamera, guļamistabā sākās meņģēšanās – Ingus centies pavedināt daiļo Eglīti. Viņam ar prieku palīdzējuši tie, kuri tobrīd vēl nebija aizmiguši. Pikanto video noskaties TE!

Kolēģi mēļoja, ka dzirdējuši no pāra guļvietas puses seksam raksturīgās skaņas, taču abi noliedza, ka starp viņiem būtu kaut kas bijis. Stāsts noslēdzās tā arī nesācies, jo Eglītei šovu nācās pamest.

Ne ārpus “Lauku sētas”, ne pēc “Piecērt Eglītei!” Ingus ar Eglīti vairs nav komunicējis, un vēlas reizi par visām reizēm atklāt – viņam ar šo dāmu nekas vairāk par pikantām sarunām “Lauku sētas” naktī nav bijis. Un arī nebūs.

“Es domāju, ka Eglītei vispiemērotākais ir tas dzejnieks Mairis no otrās sērijas. Viņiem ir līdzīgi uzskati un domu gājieni. Bet uzvaru es novēlu Gunāram. Vajag, lai viņš kārtīgi “izrūcina” to Eglīti,” priecājas Ingus.

Nākamais plāns – salabot zobus

Par Eglītes atraidījumu puisim patiesībā nemaz nav laika domāt – sociālajos tīklos sasparojušās citas brīvas meitenes, kuras Ingus ieinteresējis.

“Jau raksta un zvana. Labākas un arī sliktākas par Eglīti,” smejas Ingus, nospriežot, ka tagad varētu taisīt pats savu šovu “Piecērt Ingum!”.

Kā jau Eglītei pastāstīja Ingus, kurš “Lauku sētā” startēja kā bezdarbnieks, pa šo laiku viņa dzīve gājusi uz augšu. Nu jau divus mēnešus puisis strādā labā darbā un vispār esot mainījies uz labo pusi.

Starp citu, pēc šova Ingus sācis domāt jau par jaunām dzīves pārmaiņām – viņš izlēmis salabot zobus. “Vienu zobu man izsita klubā, vienu zaudēju, spēlējot futbolu. Principā man mutē ir drausmas, četriem zobiem pa pusītēm esmu izsitis. Zobu salabošana būtu trīs mēnešu darbs, pagaidām man to finanses neatļauj,” nākamo savu plānu ieskicē Ingus.

29 komentāri