Ingus uzrunājis Eglīti: ”Lauku sētas” zvaigžņu aizkadra stāstā jauns pavērsiens

12 komentāri
Ingus uzrunājis Eglīti: ”Lauku sētas” zvaigžņu aizkadra stāstā jauns pavērsiens
F64

”Lauku sētas” septītās sezonas dalībnieks Ingus Belanoška šovā neslēpa, ka ieskatījies sestās sezonas skaistulē Līgā Eglītē. Pēc dalības TV spēlē pilnībā noslēdzis rēķinus ar bijušo draudzeni, Ingus uzrunājis Līgu sociālajos tīklos.

Viņa mani izdzēsa no ”Facebook”… Pēc atklāsmēm ”Lauku sētā” iziris Ingus sirdi plosošais mīlasstāsts

Jau ”Lauku sētas” laikā Ingus neslēpa – Eglīte viņam šķiet ļoti simpātiska sieviete un puisis cer, ka kopīgais piedzīvojums – ”Lauku sēta” – viņus varētu satuvināt.

Pēc veiksmīgā starta ”Lauku sētā” Ingus meta kaunu pie malas un uzrakstīja Eglītei.

”Jā, mēs kādu laiku sarakstāmies ”Facebook”. Interesanta sieviete, bet man patīk. Šobrīd gan Eglītei ir neliels depresijas stāvoklis, centos viņu uzmundrināt, bet līdz nekādām dziļajām sarunām vēl neesam nonākuši.

Un sarakstē jau grūti iepazīt cilvēku – saruna dzīvē tomēr ir kas cits,” spriež Ingus.

Kā Skaties.lv atklāj Eglīte, viņa ik dienas saņem desmitiem pielūdzēju vēstuļu, uz kurām neatbild, taču, uzzinot Ingus stāstu, novērtējot viņa centību un iniciatīvu, atradusi puiša vēstules un atbildējusi viņam.

”Bija mums komunikācija, kura visai drīz arī beidzās, laikam nebija vairāk, par ko runāt, dzīves aizņemtība ņēma virsroku. Domāju, ka mums ir visai maz saskares punktu, katrs savas dzīves interesēs pazudām.

Neko tālāk arī nesarunājām. Komunikācija pārtrūka,” tā Līga.

Nu viss atkarīgs no tā, vai Ingus nezaudēs drosmi un turpinās saziņu.

Ingus atklāj, ka  viņš liek lielas cerības uz tikšanos dzīvē, tiesa, līdz tam būs jāpagaida, jo aizvest sievieti padzert kafiju ierobežojumu dēļ šobrīd nav iespējams.

”Gaidu pavasari, kad ierobežojumi beigsies. Ļoti ceru uz randiņu, vēlme Līgu satikt ir liela, jo pagaidām viņa sarakstē ir diezgan ieturēta. Dzīvē sarunas ir citādākas,” spriež Ingus.

Viņš nevēlas neko sasteigt, tāpēc pirmais solis varētu būt Līgas aicināšana uz draudzīgu tikšanos kā divām ”Lauku sētas” zvaigznēm.

”Ceru viņu satikt kā šova zvaigzni, uzņemt kopīgu bildi, parunāt par ”Lauku sētu” un tad jau laiks rādīs,” iecerējis Ingus.

12 komentāri