tv3.lv

Intrigas ”Lauku sētā” vēršas plašumā: sākušās netīras spēlītes, izbalsošanā varens ”uzmetiens”

2021. gada 16. oktobrī 10:00

Piektdienas, 15. oktobra, vakarā kanāls TV6 piedāvāja sekot līdzi aizraujošajiem notikumiem realitātes šovā ”Lauku sēta”, un skatītāji varēja pārliecināties par to, jo tuvāk spēles fināls, jo vairāk intrigu tiek vērpts.

Arī šajā nedēļā nekāda slinkošana nebija sagaidāma, un jaunais darba uzdevums bija sakārtot sporta laukumu, salasīt ogas un tās savārīt ievārījumā, kā arī pieteikt karu kolorado vabolēm.

Tā kā ogu bija daudz, bet cukura varētu nepietikt, Mārīte nočiepa un no pretiniekiem noslēpa visu, kas bija paredzēts ievārījumu vārīšanai. Kā sprieda Cirvju komandas līderis Sandis, ir pienācis laiks sākt ”spēlēt netīri”.

Martai un Viktorijai pretinieku gājiens ar cukuru lika pamatīgi sašust. ”Otrās komandas meitenes ir riktīgas maitas, jo viņas vienkārši savāca cukuru un vēl pasaka, ka neko nezina,” pukojās Marta. Bet visvairāk uzvilcies bija Aivis un pretiniecēm piesolīja: ja nepadalīsies ar cukuru, pa nakti viņu ievārījums tiks likvidēts: ”Nesāc karu, kuru tu nevari vinnēt.”

Aivja draudi Cirvju komandas dāmām lika ”noraustīties”, un arī ”Dakšas” beidzot tika pie iespējas savārīt ievārījumu.

Iemesls pacelt balsi radās arī Ilutai – komandas biedri viņu no rīta nebija pamodinājuši, tādēļ viņa jutās aizvainota un lādējās par vienotības trūkumu komandā. Kā sprieda Viktorija, Cirvju komanda tādējādi Ilutu vēlas pataisīt par sliņķi.

Pamatīgs pārbaudījums dalībniekiem izrādījās arī slieku ēšana, kurā priekšzīmi rādīja Sandis, kamēr vairums spēles dalībnieku kategoriski atteicās to darīt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Taču netrūka arī romantikas – ”Lauku sētas” saldais pārītis Maija un Kristaps, lai arī pretējās komandās, turpināja mīlināties, un, kā pamanīja Viktorija, darīja to arī tad, kad būtu jāstrādā. ”Sākumā nebija tā plānots, bet redz, kā izvērtās,” uzplaukušās attiecības komentēja Maija. ”Bučiņas mums ir gan no rītiem, gan vakarā, gan pa dienu, gan spēlēs – visu laiku.”

Svarīgāks darbs par iknedēļas darbu pieņemšanu ir komandu sasvstarpējā cīņa, kurā tiek noskaidrots, kura komanda dosies uz izbalsošanas šķūni un kura komanda varēs uzelpot.

Šīs nedēļas stafete sastāvēja no vairākiem posmiem, kas ietvēra ”aklās vistiņas” zālienā un burkānu rīvēšanu, un spēlē pārāka izrādījās Dakšu komanda, kurā par nedēļas čaklāko tika atzīts Aivis.

Izbalsošanas šķūnī, pašam par lielu pārsteigumu, par Cirvju komandas sliņķi tika nosaukts Sandis. Par dalībnieku, ko komanda visvairāk neieredz, kārtējo reizi kļuva Iluta.

Abi cīnījās pupiņu šķirošanā, un Ilutai šī bija ceturtā reize, kad viņa to darīja, taču pārbaudījumā veiksmīgāks izrādījās Sandis, kurš atgriezās pie dalībniekiem, kas nozīmēja, ka Ilutai ”Lauku sēta” bija nekavējoties jāpamet.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Es sirdī ļoti ceru, ka neviens no jums nav tāds sūdabrālis dzīvē, kādi jūs visi esat te,” no dalībniekiem atvadījās Iluta.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm