tv3.lv

Izmēģināt spēkus “Lauku sētā” grasās simpātiska zemniece no Raunas

18. jūlijā 10:33

Augustā ar devīto sezonu pie skatītājiem atgriezīsies populārais realitātes šovs “Lauku sēta”. Dalībai spēlē kopā ar vairākiem simtiem citu pretendentu pieteikusies arī jaunā zemniece Anete Anna Cūberga no Smiltenes novada Raunas pagasta.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

24 gadus vecā stādu audzētāja Anete saimnieko četrās siltumnīcās, bet uz lauka audzē kartupeļus un citas kultūras. Saimniecībā darba netrūkstot. “Kā no rīta sešos ceļos, tā tikai vienpadsmitos vakarā ir miers. Viss ir jāsalej, augšanas periodā arī jāsamēslo, jāgādā par piegādēm. Vēl saimniecībā ir truši,” par to, kā paiet viņas ikdienas, stāsta Anete.

Kas notiks ar saimniecību, ja Anetei būs iespēja startēt “Lauku sētā”? “Man ir ļoti atbalstoša ģimene, un viņi ir gatavi darboties, radinieki arī tiek piesaistīti. Viss būs kārtībā,” to, ka saimniecība nepaliktu novārtā, skaidro Anete.

Piedalīšanās “Lauku sētā” Anetei būtu kas jauns. “Mani arī draugi izaicināja, jo viņi redz, cik es ikdienā esmu enerģiska uz visiem lauku darbiem, un mums bija pat joks, ka beidzot taču jāpiesakās šovam. Tagad gribu pamēģināt, nebaidīties no izaicinājumiem, protams, arī no intrigām, jo es vienmēr pastāvu par savu viedokli, neklusēju. Ja vajadzēs karot, tad arī karošu,” stāsta Anete.

Par uzvaru spēlē Anete apņēmusies cīnīties ar visām četrām. “Bet trumpjus es labāk paturēšu pie sevis, visas kārtis neatklāšu, bet cīņas gars viennozīmīgi ir un būs, un es nepadošos,” saka šova pretendente.

Garas vagas un siltumnīcas droši varētu uzticēt Anetei, bet kā ar lopiņiem? “Es varu izslaukt govi, izšķipelēt mēslus, jo tas ir darīts. Nav mēģināts cirpt aitas, bet es nebaidot no izaicinājumiem. Ir kautas vistas, jo pašiem vistas ir saimniecībā.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jaunietes mērķis ir “Lauku sētā” ne tikai uzvarēt un visiem “iekabināt”, bet arī sev pierādīt, ka nebaidās no izaicinājumiem, cīnīties līdz galam, ja vajadzētu, kaut ejot pāri līķiem.

To, vai Anetei tiks dota iespēja savas spējas pierādīt “Lauku sētā”, skatītāji uzzinās augustā, kad šova devītā sezona tiks demonstrēta nākamās paaudzes televīzijā Go3 un kanālā TV6.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm