Jānis Rāzna atklāj, kādēļ pats reiz "Lauku sētā" startēja kā dalībnieks

14. septembrī 14:50

Desmito sezonu “Lauku sētā” svin arī šova vadītājs Jānis Rāzna. Deviņu gadus viņš bijis vadītāja godā, bet kā dalībnieks Rāzna uzmirdzēja televīzijas šova otrajā sezonā, kad to vēl pārraidīja citā TV kanālā.

“Es piedalījos un neslēpju – tik tiešām manā pieredzē ir tas, ka esmu bijis “Lauku sētas” dalībnieks,” podkāstā “Pats krējumiņš” saka Jānis Rāzna. Kā viņš nonāca līdz dalībai realitātes šovā? Jānis atzīst, ka iegūt galveno balvu būtu bijis patīkami. “Bet es piedalījos citu apsvērumu vadīts.

Man vienmēr paticis būt komunikablam. Tas bija pirms daudziem gadiem, visi šovi uzņēma apgriezienus, un man šķita, ka arī gribu kaut kur piedalīties. Bet kopš trešās klases man ir problēma, ka es sevī neredzu dziedātāju. No otras puses, man šķita, ka neesmu klasiskais skaistulis. Tad man šķita – dziedāšanas šovi neder, randiņu šovi neder, es varētu darīt ko citu,” atminas Rāzna.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tieši tajā mirklī tika izziņota pieteikšanās šodienas lauku realitātē balstītajam šovam “Lauku sēta”, un Jānis šova veidotājiem nosūtīja savu pieteikumu. “Skaidrs, ka, ja pieteikušies bija vairāk nekā 1000 dalībnieku, ar kaut ko ir jāizceļas. Zinot, ka tas ir šovs par laukiem, strādāšanu, es uz atlasi aizgāju uzvalkā un producentiem teicu: es no lauku darbiem neko nesaprotu. Protams, tā nebija taisnība, tas bija trika, lai tiktu “Lauku sētā”,” stāsta Rāzna.

Jānis spiež, ka triks nostrādājis par labu, lai vēlāk viņš tiktu uzaicināts kļūt par šova vadītāju.

FOTO: Lauris Matulis/TV3.LV

Skaties un klausies jaunu podkāsta “Pats krējumiņš” epizodi katru trešdienu straumēšanas platformā “Go3”, portālā “tv3.lv”, kā arī “Spotify” un “Apple Podcasts”. Seko podkāstam arī Instagram un noskaties labākos mirkļus!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par projektu

“Lauku sēta” atgriežas ar 10. jubilejas sezonu! Šosezon par galveno balvu – līdz pat 10 tūkstošiem eiro, kas būs jānopelna ar smagu darbu – cīnīsies seši dalībnieki, kuri pirmo reizi izmēģinās spēkus “Lauku sētā”, savukārt sešus no dalībniekiem skatītāji jau paspējuši iepazīt un iemīļot iepriekšējās “Lauku sētas” sezonās. Katru nedēļu dalībniekus sagaida jauns darbs saimniecībā, par kuru viņi var nopelnīt papildus naudu balvas fondam un nedēļas beigās – viena dalībnieka izbalsošana.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm