Jānis Rāzna: Visi uzdevumi "Lauku sētā" ir maksimāli godīgi

16. septembrī 14:00

Realitātes šovā “Lauku sēta” viena no intriģējošākajām aktivitātēm ierasti ir pupiņu šķirošana, kas ļauj noskaidrot, kurš dalībnieks vietu šovā saglabā, bet kurš dodas mājās. Kad par pupiņu šķirošanu sakāms šova vadītājam Jānim Rāznam?

Kā podkāstā “Pats krējumiņš” atklāj Jānis Rāzna, nav gluži tā, ka pats pupiņas varētu sašķirot aizvērtām acīm, jo šai nodarbei vajadzīga pirkstu veiklība. Dalībniekiem jāšķiro baltās un brūnās pupiņas, un vienas ir izmērā lielākas, un vienmēr ir rekomendācija sākt ārā lasīt tās, kas ir lielākas, jo tās ir vieglāk saņemt.

Jānis atklāj, ka nav konkrēts skaists, cik pupas ir jāšķiro, bet vienmēr ir noteikts svars. “Ir precīzs svars, grams gramā, gan vienas, gan otras. Visiem dalībniekiem, kuri šķiro, tas ir vienāds,” atklāj Jānis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Vispār jebkurš uzdevums ir maksimāli godīgi. Man kā raidījuma vadītājam arī bieži vien ir tā sajūta, ka cilvēks objektīvi jūt, ka ir zaudējis, viņam ir cemme par to, tad ir svarīgi pateikt – tu zaudēji, tu vinnēji. Tas ir mērķtiecīgi un skaidri jāpasaka,” tā Jānis.

Skaties un klausies jaunu podkāsta “Pats krējumiņš” epizodi katru trešdienu straumēšanas platformā “Go3”, portālā “tv3.lv”, kā arī “Spotify” un “Apple Podcasts”. Seko podkāstam arī Instagram un noskaties labākos mirkļus!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par projektu

“Lauku sēta” atgriežas ar 10. jubilejas sezonu! Šosezon par galveno balvu – līdz pat 10 tūkstošiem eiro, kas būs jānopelna ar smagu darbu – cīnīsies seši dalībnieki, kuri pirmo reizi izmēģinās spēkus “Lauku sētā”, savukārt sešus no dalībniekiem skatītāji jau paspējuši iepazīt un iemīļot iepriekšējās “Lauku sētas” sezonās. Katru nedēļu dalībniekus sagaida jauns darbs saimniecībā, par kuru viņi var nopelnīt papildus naudu balvas fondam un nedēļas beigās – viena dalībnieka izbalsošana.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm