tv3.lv

Jurčiks pēc uzvaras ”Lauku sētā” gatavs atklāt baisu pagātnes noslēpumu; debitē realitātes šovs ”Jurčika ceļš”

Ar Jurčika uzvaru noslēgusies ‘’Lauku sēta’’, bet daļa spēles dalībnieku ar rezultātu tomēr nav mierā. Gaisā virmo pārāk daudz neizrunātu jautājumu un šokējoši noslēpumi, kas skar Jurčika personību un pagātni. Jurčiks pieņem lēmumu pirmo reizi atklāti dalīties kādā šausminošā pagātnes noslēpumā, un to viņš izstāstīs visai Latvijai Go3 oriģinālšovā ”Jurčika šovs”! Pirmā sērija ir klāt!

2020. gada 11. decembrī 22:30

Pēc ”Lauku sētas” sētas filmēšanas saimnieki sarīkojuši ballīti, taču tās karstumā izceļas konflikts – Guntars Drone, kurš uzskata Jurčika uzvaru par netaisnīgu, ieradies, lai turpinātu ar Jurčiku neizrunāto sarunu. Jurčiks pēc uzvaras ”Lauku sētā” izlemj pielikt punktu visām baumām par sevi un savu pagātni, un izstāstīt savu stāstu realitātes šovā, pāršķirot jaunu, skaistu dzīves lappusi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Jurčika ceļš” būs dokumentāls stāsts par ”Lauku sētas” uzvarētāju Juri Jakubanecu, kurš ik nedēļu būs skatāms platformā Go3.

SPIED TE UN SKATIES PIRMO SĒRIJU!

Juris Jakubanecs jeb Jurčiks sevi ‘’Lauku sētā’’ prezentējis kā jokdari un atraktīvu personību, ienesot jautrību spēles darba pilnajā ikdienā. Taču tikai retajam zināms, ka aiz Jurčika bezrūpīgās ārienes slēpjas skarbs un sāpīgs dzīvesstāsts.

Desmit gadu garumā Juris bija sevi pilnībā norakstījis un dzīvoja dziļā bedrē. Kas bija šī bedre, kurā desmit gadu garumā dzīvoja Juris, kā viņam izdevās no tās izrāpties un nostāties uz pareizā ceļa, kas atveda uz ‘’Lauku sētu’’ un turpina vest tālāk gaišā nākotnē?

Līdzās Jurim viņa ceļā ir teju visa Dobele – radi, draugi, kaimiņi un brīnišķīgi cilvēki, kuri gatavi būt blakus. Bet vēl jāpasaka ardievas pagātnes rēgiem…

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Biju brīvs, laimīgs divu bērnu tēvs, bet tad sajutos, kā pirmoreiz iemīlējies.” ”Lauku sētas” Jurčiks atklāj savu attiecību stāstu

Atvadoties no grūtajām dienām un pāršķirot jaunu, skaistu savas dzīves lapaspusi, Juris pirmo reizi atklāti un drosmīgi gatavs runāt par pagātni, turklāt runāt ar visu Latviju šovā ”Jurčika ceļš”.

Kādi šokējoši notikumi no Jurčika pagātnes nāks gaismā pēc ”Lauku sētas”? Seko realitātes šovam ”Jurčika ceļš” ik nedēļas ekskluzīvi Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm