tv3.lv

Pārsteigums! Jurčiku, Viljamu un Danu pirms ”Lauku sētas” slepeni apmācījis Aigars Kļavs

Pēc Jura, Danas un Viljama koalīcijas iekļūšanas “Lauku sētas” fināla spēlēs un Jura uzvaras šovā, lieliskais trijnieks gatavs paziņot kādu rūpīgi glabātu noslēpumu. Kā atklāj kompānija, jau pirms “Lauku sētas” sākuma visi trīs slepus satikuši pagājušās sezonas uzvarētāju Aigaru Kļavu. Pagājušās sezonas varenais stratēģis izstrādājis stratēģiju arī šim trio.

2020. gada 15. decembrī 14:00

Aigaru Kļavu Dana, Juris un Viljams piesaka kā savas koalīcijas “slepeno ceturto dalībnieku”. Lai ilustrētu sadarbību, Dana atrāda attēlu, kurā visi četri viltnieki redzami pirms “Lauku sētas” un jau fināla dienā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Tieši Aigars bija tas, kas saveda mūs visus trīs kopā. Izgājām cauri “Aigara skolai”, un visi trīs tikām fināla pieciniekā, kā bija plānots!” atklāj Dana.

Kā Skaties.lv atklāj Jurčiks, viņš uzrunājis Aigaru kā pagājušās sezonas uzvarētāju jau pirms došanās uz atlasi “Lauku sētai”. “Gribēju noskaidrot, kādus jautājumus uzdos atlasē, bet sanāca sadraudzēties.

Aigars nekādas īpašas instrukcijas mums nedeva, tikai uzsvēra, lai cenšamies viens otru nenodot, sākumā neparādām, ka esam vienā koalīcijā un katrs mēģinām sadraudzēties ar saviem cilvēkiem,” viltīgo stratēģiju atklāj Jurčiks.

Viljams Aigaram bijis jau pazīstams, tāpēc viņš savedis abus kopā. Savukārt Dana kā trešā piesaistīta, jo Jurim bijusi zināma kā brāļa draudzenes paziņa.

Arī pats Aigars slavē savus aizbilstamos par vienotību, uzticību un kopīgu mērķi. Puisis neslēpj, ka bijis patīkami pārsteigts, redzot, cik viltīgi trio izspēlē katrs savus uzdevumus, piemēram, Aigars ieteicis “krist uz nerviem”, “iefiltrēties pie meitenēm”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jurčika koalīcijas biedri pēc viņa uzvaras gan izsaka visai neērtus secinājumus. Skaties Go3 šovā “Jurčika ceļš”!

Pirms lielā fināla Aigaram bija iespēja Jurim dot vēl kādu papildus padomu. Juris atklāj, ka galvenais padoms, ko viņš saņēmis no pagājušās sezonas labākā – nestresot.

“Galvenais, ko viņš man sniedza pirms fināla, bija drauga plecs un iedrošinājums. Nesteidzies un nestreso – pirms fināla man teica Aigars. Izdevās,” priecīgs Juris.

“Pirmajam vajadzēja būt Viljamam.” Jurčiks atklāj, ka “Lauku sētas” finālā mazliet noblēdījies

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm