tv3.lv

”Jūtu līdzi Venēras vīram!” Jurčiks, pametot ”Lauku sētu”, sniedz ļoti atklātu interviju

Jurčiks, pametot spēli, neslēpj, ka, šeit ierodoties, nav gaidījis ka tiešām būs tik grūti un ik dienas būs ”sevi jāplēš”.Grūtākais darbs bijis strādāšana mežā. Jurčika favorīts no spēlē palikušajiem ir Viljams.

”Es zinu, ka es ar kādu pēc ”Lauku sētas” viennozīmīgi uzturēšu kontaktus. Visticamāk, ka jau rīt braukšu uz Jelgavu un taisīšu tetovējumu pie Sigitas,” paziņo Jurčiks.

Sarunāts tikties arī ar Kasparu un atpūsties kopā, ”Lauku sētas” kompānijā.

Kā, analizējot savu uzvedību spēlē, spriež Jurčiks – viņam izdevies dažus nokaitināt, un to jau viņš zinājis, rakstot pieteikumu – viņu te nīdīs.

”Es uzskatu, ka visu izdarīju pareizi. Vienkārši pārbaudām cilvēku pacietību.

Sapratu to, ka te ir ļoti vājas sievietes! Ļoti vājas!

Tādā ziņā, ka viņas vienreiz uzmet un redzi – attieksme izmainījusies. Mums džekiem ir citādāk – izkaujamies, esam atkal draugi un varam aiziet iedzert. Ar to nav nekādu problēmu. Bet meitenēm… Nezinu, kāda ir sieviešu loģika,” brīnās Jurčiks.

”Ķēķa runās” protams tiek jautāts arī par Jurčika attiecībām ar Sintiju.

”Ar Sintiju bija interesanti, forši, jā arī tur. Bet viņa apvainojās uz mani,” to, kā beigusies draudzība, kas uzsākās tik daudzsološi, atklāj Jurčiks. Skarbu kritiku viņš velta arī Venērai.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Es jūtu līdzi viņas vīram! Es nopietni jūtu līdzi viņas vīram, jo man liekas, ka, ja nav kaut kas tā, kā viņa grib, uzreiz ir vulkāns, tur uzreiz ir drakons!

Un tad es sapratu – nē, tādu sievieti es pat nepaciestu, ja tā godīgi,” tā Jurčiks, neslēpjot, ka pašam spēlē pieticis savas jaukās un saprotošās sievietes un bērnu.

Atgriezies mājās, viņš dosies pakaļ dēlam, kurš dzīvo pie savas mammas, Jura bijušās mīļotās sievietes. Stāstot par ģimeni un bērniem, Jurčiks kameru priekšā apraudas.

”Jā, Jurčiks tiešām ir labākais. Bet tā arī ir. daudzi to ļoti labi zina. Daudzi saka, ka Jurčiks lohs. Bet es tiem daudzajiem saku – pašol jūs ieskrieties,” nosmej izbalsotais dalībnieks. Viņš gatavs nākamgad startēt ”Lauku sētā” atkal.

Seko ”Lauku sētas” kaislībām piektdienu vakaros 21.00 TV6! Noskaties šovu jebkurā sev izdevīgā laikā, turklāt jau sēriju uz priekšu Go3! Spied TE!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm