Kā gadu pēc paziņojuma par šķiršanos un jaunajām attiecībām klājas "Lauku sētas" Ingaram

Populārā TV šova “Lauku sēta” piektās sezonas spilgtais dalībnieks Ingars Babčuks jau ilgus gadus dzīvo Lielbritānijā un atkaļ uz Latviju nemaz netaisās. Puisis tur jūtas laimīgs, pieņemts un nav jāslēpj sava netradicionālā seksuālā orientācija.

30. maijā 11:18

“Es vēl joprojām dzīvoju Anglijā. Par laimi,” “tv3.lv – Izklaide” stāsta Ingars, kurš uz Lielbritāniju pārcēlās 2018. gada novembrī. Viņš norāda – Anglijā, visdrīzāk, paliks ilgus gadus, jo savu dzīvi ar Latviju vairs īsti nesaista.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Es pabiju Latvijā četras dienas pagājušo rudeni, un, lai arī bija jauki satikt savu ģimeni, nespēju sagaidīt brīdi, kad jādodas uz lidostu un jālido atpakaļ uz Angliju. Mīlu dzīvi šeit, draugus, apkārtējos,” saka TV šova “Lauku sēta” dalībnieks.

Pagājušajā vasarā Ingars atklāja – pēc vairāku gadu kopā būšanas viņa attiecības ar mīļoto vīrieti britu mūziķi Oliveru, ar kuru Ingars bija saderinājies un posās precēties, ir galā un latvietis Anglijā izveidojis attiecības ar citu vīrieti.

“Ar Džeimiju mums viss labi un skaisti,” saka Ingars. “Man klājas ļoti labi. Esmu laimīgs, pieņemts. Mīlu vietu, kur dzīvoju. Esmu pateicīgs savai ģimenei, ka viņi ir ar mani.”

Ingars norāda: “Vēl viena lieta, kas mani pievelk Anglijai – es varu būt gejs un mani šeit par to nenosoda. Varu izrādīt savas jūtas. Latvijā jāslēpjas, jo lielākā daļa latviešu ir nesaprotoši un šim gadsimtam neattīstīti.

Tālab es palikšu šeit Anglijā, kur man nenākas sastapties ar nosodošu attieksmi pret gejiem. Un vienīgais ko varu teikt Latvijai – izaudziet, attīstieties, pieņemiet to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Un beidziet man mesendžerī sūtīt savu dzimumlocekļu foto! Jo, pirmkārt, jūsu sievas nenojauš, ka jums ir fetišs uz puišiem. Otrkārt, esmu savā dzīvē redzējis skaistākus. Treškārt, man kauns jūsu vietā par to, ka esat perversi un, visticamāk, daudzbērnu tēvi. Paldies!”

Ingars spriež, ka neķītro bilžu sūtītāji ir perversi cilvēki, kuri cenšas iegūt jebkādu uzmanību. “Slimi cilvēki. Man nav īsti pat vārdu un viedokļu par viņiem.”

Anglijā Ingars strādā zināmā uzņēmumā, kas saistīts ar apģērbu, taču tā nosaukumu neatklāj. Vienlaikus viņš arī aktīvi iesaistās pilsētas sociālajā dzīvē, caur 12 soļu programmu palīdzot alkoholiķiem un narkomāniem atgriezties uz pareizā ceļa.

“Un svētdienas ir manas baznīcas dienas. Es nekad neesmu bijis kristīts, un pirms mana jaunā gadu desmita – cipara 30 – es vēlos vairāk izprast garīgās lietas un nokristīties,” skaidro Ingars.

Vai, esot Anglijā, sekojis līdzi arī hokeja kaislībām un kā uzņēmis Latvijas izlases izcīnīto bronzu pasaules čempionātā? “Tas ir brīnums, kas notika ar Latvijas izlasi. Bail teikt, es neesmu liels hokeja fans, taču gandarīts par nopelnīto bronzu. Mans brālis ir lielāks fans, tad nu viņa māja gavilēja par šo notikumu,” tā Ingars.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Atgādinām, ka līdz 15. jūnijam turpinās dalībnieku un saimniecību pieteikšanās “Lauku sētas” desmitajai sezonai.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par projektu

“Lauku sēta” atgriežas ar 10. jubilejas sezonu! Šosezon par galveno balvu – līdz pat 10 tūkstošiem eiro, kas būs jānopelna ar smagu darbu – cīnīsies seši dalībnieki, kuri pirmo reizi izmēģinās spēkus “Lauku sētā”, savukārt sešus no dalībniekiem skatītāji jau paspējuši iepazīt un iemīļot iepriekšējās “Lauku sētas” sezonās. Katru nedēļu dalībniekus sagaida jauns darbs saimniecībā, par kuru viņi var nopelnīt papildus naudu balvas fondam un nedēļas beigās – viena dalībnieka izbalsošana.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm