tv3.lv

Kā Lauku sētas uzvarētāja aicinājumu ziedot naudu vērtē šova veidotāji?

Pēc tam, kad šova Lauku sēta uzvarētājs Mārtiņš Ainis Roga, kurš vērsies pie Facebook lietotājiem ar aicinājumu ziedot viņam naudu, lai šovā iegūto balvu – ceļojumu uz Brazīliju – šoruden varētu baudīt kopā ar sievu, nonācis sabiedrības krustugunīs, portāls Skaties.lv aicināja situāciju komentēt šova Lauku sēta veidotājiem.

2016. gada 4. martā 12:30

Jau ziņots, ka ar neparastu lūgumu pie Facebook lietotājiem vērsās šova Laku sēta uzvarētājs Mārtiņš Ainis Roga. Viņa iecere – savākt naudu 4000 eiro apmērā, lai šoruden gaidāmo ceļojumu uz eksotisko Brazīliju varētu baudīt kopā ar mīļoto sieviņu, jo, paša vārdiem, šova veidotāji neparūpējās par ceļojuma balvu divām personām. Neizprotamu šo situāciju padara fakts, ka to, ka ceļojums ir vienai personai, Mārtiņš zinājis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Arī šova Lauku sēta veidotāja Indra Miziša sarunā ar portālu Skaties.lv apstiprina, ka balvas noteikumus un to, ka ceļojums ir vienai personai, Mārtiņš, tāpat kā visi šova dalībnieki zināja, parakstot līgumu. “Tas, ka tagad no Mārtiņa puses ir komentāri, ziedojumu vākšana un izbrīns par to, ka ceļojums ir vienai personai, liekas stipri dīvaini,” portālam Skaties.lv atzīst Miziša. Viņa arī neslēpj, ka, parakstot līgumu, katrs šova dalībnieks tika informēts arī par sīkākām detaļām – to, ka viesnīcā izmitināšana būs divvietīgos numuriņos. “Un to, ka potes jāveic pašam, arī Mārtiņš zināja,” norāda šova veidotāja.

Šova uzvarētāja rīcību Mizišai ir grūti izskaidrot. “Katram cilvēkam tā apetīte ir tāda, kāda ir. Man ir grūti komentēt, kāpēc viņš tā dara. Man liekas, ka veselīgi un saprātīgi domājoši cilvēki tā nerīkotos,” atzīst Miziša un akcentē: “Mēs neesam nevienu apkrāpuši un neesam nevienam solījuši to, ko pēc tam nedodam.”

Atšķirīgus viedokļus par situāciju pauduši arī šova līdzjutēji – kamēr vieni slavē, ka Mārtiņš ir “normāls čalis, ka grib arī sievu paņemt līdzi”, citi lūgumu ziedot ceļojumam sauc par nekaunību vai ubagošanu.

Foto: Mārtiņa uzvara šovā Lauku sēta

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm