tv3.lv

Kadri, ko TV neparādīja: Andris pēc lielā brāziena saimniecei atzīstas mīlestībā

10. septembrī 10:00

Realitātes šova “Lauku sēta” trešajā epizodē par lielāko zvaigzni kļuva Andris, kurš, būdams kunga dūšā, nespēja tikt galā ar darba pienākumiem un saņēma pamatīgu rājienu no saimnieces. Lai situāciju vērtu par labu, viņš nolēma rīkoties.

Edgars ierosināja Andrim kādai meitenei, “lai sirds atmaigst”, uzdāvināt ziedus, kas lekni saauguši vagas galā. “Varbūt saimniecei?” iedomājās Andris. Edgars prātoja, ka izvēle lai paliek viņa paša ziņā: “Kam gribi, tam dāvini.”

Andris, gari nedomājot, noplūca vienu ziedu, jo “pietiks ar vienu”, un steidza pie saimnieces. “Gribu uzdāvināt šo ziedu kā apliecinājumu savai uzticībai jums. Lai gan es ik pa laiciņam taisu kādas nepatikšanas, bet tomēr es jūs ļoti cienu un zināmā mērā mīlu,” savas jūtas atklāja Andris un Martai rokā iespieda paša gatavotu sirsniņu.

Vīrietis pie saimnieces gan ilgāk neuzkavējās un devās atpakaļ pie darbiem. Taču Marta paziņoja: “Pielīšana man nederēs.”

Vēlāk gan tapa zināms, ka Andri saimniece pasludināja par šīs nedēļas sliņķi un viņš šovu pameta, jo pupiņu šķirošanā pārāka izrādījās pārējo dalībnieku izbalsotā Eva.

Notikumiem “Lauku sētā” var sekot līdzi piektdienu vakaros pulksten 21 kanālā TV6 un bezmaksas platformā TV3Play, kā arī pirms TV ētera nākamās paaudzes televīzijā Go3. Aktualitātēm šovā seko līdzi arī šeit!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm