tv3.lv

Kāzas ”Lauku sētā”! Aigars pēc uzvaras šovā bildinājis Evitu

Noslēgusies “Lauku sētas” sestā sezona, par kuras uzvarētāju atzīts Aigars Kļavs. Puisis spēlē ne tikai pierādījis sevi kā īstu dzelzs vīru, bet arī izveidojis attiecības ar šova kolēģi Evitu Riekstiņu, šo stāstu veikli noslēpjot gan no spēles dalībnieku, gan filmēšanas grupas acīm. Kā sarunā ar Skaties.lv atklāj Aigars, drīz pēc šova, pagājušajā rudenī viņš Evitu bildinājis, un tas noticis turpat “Zēģelniekos”.

2020. gada 2. maijā 13:30

Kā sarunā ar Skaties.lv atklāj Aigars, viņš Evitu bildināt izlēmis jau pagājušās vasaras izskaņā. Viņš izlēmis visu darīt pēc senajām tradīcijām un vispirms vērsies pie Evitas vecākiem, lūdzot meitas roku.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Varbūt vecmodīgi, bet gribēju, kā nākas. Protams, vecāki teica, ka nu tā ir meitas izvēle un tajā nejaucas,” atceras Aigars.

Kamēr Evita vasaras izskaņā atradusies ceļojumā, Aigars saplānojis laivu braucienu, kurā piedalījušies arī “Lauku sētas” kolēģi. Brauciena galapunkts – “Zēģelnieku” mājas, kur paredzētas atkalredzēšanās svinības pie saimnieces Anitas.

Viss bijis rūpīgi izplānots – arī saimniece bijusi informēta, ka turpat, “Lauku sētas” dalībnieku skaisti iekārtotajā lapenē notiks bildinājums, un rūpējusi visu sagatavot un izkārtot skaistajam brīdim.

“Pēc laivu brauciena, piestājot malā saimnieces mājā, es Evitu bildināju, un viņa piekrita. Kad uzzināja lauku sētas dalībnieki un saimniece, visi bija sajūsmā,” atceras Aigars.

Aigars: “Ierados un paņēmu “džekpotu” – galveno balvu un skaistāko meiteni!” – interviju pēc uzvaras lasi TE!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā smejoties atceras Aigars, vistrakāk gājis ar gredzena izvēli. Ne draudzenes, ne mamma īsti nezinājušas Evitas gredzena izmēru.

“Kopā ar Evitas mammu spriedām, kāds aptuveni tas varētu būt,” atceras Aigars.

Puisis smejas, ka vēlāk uzzinājis, ka nav bijis vienīgais “shēmotājs” arī šajā pasākumā – arī Evita jau bija sagatavojusi puisim īpašu pārsteigumu – mājas atslēgas ar piekariņu lāpstas formātā, jo ar lāpstu rokās Evita pirmo reizi stājās Aigara priekšā “Lauku sētā”.

“Kā arī otru piekariņu “Bonija”, kas nāk no iesaukas spēlē un tālāk jau dzīvē,” stāsta Aigars.

Abu kopdzīve esot ne mazāk krāšņa kā attiecības šovā. “Protams, strīdi ir un sanāk pat rādīt savu raksturu, guļot uz dīvāna, līdz kādam no mums pacietība un raksturs aptrūkstas, un tad nākas salabt,” smejas Aigars.

Abu plānā, protams, arī kāzas, kuru rīkošanu gan nākas atlikt “Covid-19” krīzes dēļ. “Vai tās būs “Lauku sētas” stilā, nemāku pateikt. Tāpat kā par laiku vēl nav skaidrs.

Vēlamies tās skaistas, un tas prasa lielas finanses, kā arī jau laikus jārezervē vieta,” spriež Aigars.

Par jauku pārsteigumu jaunlaulātajiem parūpējušies Evitas vecāki. Abi ir lieli “Tallink” kruīzu cienītāji, tāpēc Aigara dzimšanas dienā iepriecinājuši ar kopīgu ceļojumu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Vecāki, kuri uz kruīza kuģa ir jau labi zināmi, sarīkoja arī sveikšanas ceremoniju ar vairākiem pārsteigumiem, kas papildināja bagātīgāk šo svētku svinēšanu,” to, kā izdevies nosvinēt reizē saderināšanos, uzvaru “Lauku sētā” un dzimšanas dienu, atceras Aigars.

Skaties.lv pievienojas sveicējiem un vēl pārim laimīgu un saticīgu kopā būšanu, kā arī – lai izdodas mierīgi sadalīt jumtu!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm