tv3.lv

Andris "Lauku sētu" pamet, skumju un nožēlas mākts

Andris uz izbalsošanas sola sēdās kā nedēļas sliņķis, bet viņam blakus – dalībnieku izbalsotā Eva. To, kurš saglabās vietu spēlē, abi noskaidroja pupiņu šķirošanā, un šajā sacensībā Eva uzrādīja labāku rezultātu, tādēļ Andrim saimniecība bija jāpamet.

“Ķēķa runās” Andris neslēpj, ka no “Mārtiņiem” prom dosies skumju nomākts. Lai gan vairākas dienas uz vairākiem dalībniekiem bijis nikns, nu, kad spēle jāpamet, pauž nožēlu, ka tik daudz uz viņiem dusmojies.

“Mēs visi esam cilvēki. Viņi dara muļķības, es daru muļķības. Galvenais jau normāli sadzīvot,” spriež Andris. “Un bez nekādiem alkoholiem. Es vispār nevaru saprast, kā varēja izdomāt tur nolikt večiem alkoholu.”

Atgriežoties mājās, pirmais, kam Andris metīsies virsū, būs žāvēta gaļa.

“Paldies, ka man bija dota šī iespēja, jo šeit ierados, lai izietu no ikdienas rutīnas, lai piedzīvotu kaut ko tādu, ko nekad neesmu piedzīvojis. Un to es arī dabūju,” atzīst spēles dalībnieks.

Labi vārdi viņam sakāmi arī par “Lauku sētas” dāmām: “Meičuki bija super, tikai diemžēl lielākā daļa apgredzenoti un ļoti uzticīgi, kā viņas teica. Ja es būtu palicis ilgāk, nezinu, kā vēl būtu.”

“Lauku sētas” čempiona titulu Andris novēl Modrim: “Jo viņš ieguldās visvairāk. Ir redzams, ka viņš ir gatavs darīt visu, lai uzvarētu. Cepuri nost!”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Notikumiem “Lauku sētā” var sekot līdzi piektdienu vakaros pulksten 21 kanālā TV6 un bezmaksas platformā TV3Play, kā arī pirms TV ētera nākamās paaudzes televīzijā Go3. Aktualitātēm šovā seko līdzi arī šeit!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm