tv3.lv

”Ko viņi di**?” Guntars Drone publiski izlamā ”Lauku sētas” izsmējējus

“Lauku sētas” septīto sezonu īpaši nepacietīgi ir gaidījuši jūtūberi “NeTikLabi”. Un bijis vērts gaidīt – pirmā sērija pārspējusi zēnu cerības, ko puiši pauduši arī savā video apskatā. Taču jūtūberu izrunāšanās jau izpelnījusies Guntara Drones dusmas. Vai zēniem ir pamats satraukumam?

2020. gada 3. oktobrī 15:04

“”Lauku sētas” jaunā sezona netērē laiku tādām muļķībām, kā, piemēram, darbs. Izskatās, ka šoreiz dalībnieki kaunu atstājuši mājās un gatavi darīt visu, lai sabiedrību izklaidētu šajā daudziem smagajā 2020. gadā, un mēs to ļoti novērtējam,” sarunā ar Skaties.lv iespaidus par jauno sezonu atklāj “NeTikLabi” pārstāvis Matejs Balodis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Pirmos iespaidus var raksturot ar tādiem jautājumiem, kā “ko viņi dara?”, “tas vispār šovā ir atļauts?” un “kāpēc Rāzna pērk bikses bērnu nodaļā?”.”

Šīs un citas atziņas puiši iemūžinājuši savā jau slavenajā “Lauku sētas” apskatā.

Kamēr daļa fanu jūsmo par puišu asprātīgo redzējumu, kādam no “Lauku sētas” dalībniekiem šādi joki galīgi nav pa prātam.

Kā atklāj Matejs, pēc video ievietošanas, viņi saņēmuši veselu rindu rupjību no puiša, kas uzdodas par “Lauku sētas” dalībnieku Guntaru Droni.

Tā kā Guntars ir viena no pirmās sērijas zvaigznēm, puisis, kurš netur biezus vārdus pie sevis, ja tie prasīt prasās nākt laukā, un “NeTikLabi” atļāvušies pamatīgi uzjautrināties par ainu, kur brašulim novelk bikses, iespēja, ka tas patiesi ir viņš, ir visai reāla.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Skaties.lv sazinājās ar Guntaru, kurš nekautrējas paziņot – tas tiešām ir viņš! “Ko tad viņi di**?” lakoniski savus komentārus paskaidro Guntars. Tiesa, jūtūberus satikt un ar dūrēm ierādīt viņiem viņu vietu, Guntars nejūtot vajadzību – viņam svarīgākas lietas darāmas.

Pirmo kautiņu un notikumus, kas saniknoja Guntaru “Lauku sētā”, noskaties TE!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Lai aplūkotu šo lapu, lūdzam apstiprināt, ka esi sasniedzis pilngadību. Nu, tu jau saproti... Ja vēl neesi 18 gadus vecs/-a vai nevēlies skatīt šo lapu, lūdzu izmanto iespēju pāriet uz sev piemērotu saturu!

Man ir 18+ nevēlos redzēt šo lapu