Eva pēc "Lauku sētas" izšķīrusies no drauga un sāk jaunu dzīvi ārpus Latvijas

Populārā šova “Lauku sēta” devītās sezonas košā dalībniece Eva Goldmane no Sabiles, sākoties jaunajam gadam, savā dzīvē pāršķīrusi jaunu lapu – viņa pārcēlusies uz dzīvi ārpus Latvijas, kur visu atkal sāk no jauna. Ir pozitīvi noskaņota un gatava ļauties visam labajam, arī jaunai mīlestībai.

47 gadus vecā kurzemniece Eva Goldmane TV šovu “Lauku sēta” pameta kā sestā, taču par viņas dabūšanu prom no saimniecības jau kopš pirmās izbalsošanas iestājās daudzi spēles dalībnieki. Visbeidzot Eva pati izlēma, ka viņas laiks “Lauku sētā” ir beidzies, un šo lēmumu sieviete nenožēlo arī tagad.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sarunā ar “tv3.lv – Izklaide” Eva gan neslēpj, ka meitas mammas soli spēli pamest pirms laika ļoti neatbalstīja: “Īpaši, ka es savu vietiņu atdevu Emīlijai. Bet man bija sava doma – es aiziešu tad, kad es to vēlēšos, nevis kāds cits. Tā arī izdarīju. Mājās es braucu ļoti pozitīvā omā.”

“Kā jau iepriekš esmu teikusi, neviens man nekad nepateiks, ko un kā man darīt,” uzsver Eva.

Ja Evai piedāvātu spēlē startēt vēl vienu reizi, viņa šo iespēju garām nelaistu, un nedomā, ka šausmīgi mainītos un “pa paklājiņu izklātos”. Daudz labu vārdu Eva velta saimniecei Martai un viņas mammai, filmēšanas komandai un šova vadītājam Jānim Rāznam.

Jautāta, vai “Lauku sēta” ļāva pašai sevi iepazīt jaunā gaismā, Eva saka: “Man nav bail ne no kā – ne no darbiem, ne no sūdiem, ne no dubļiem. Jaunums bija vīrišķie darbi. Bet vai kaut ko jaunu atklāju par sevi? Es jau dzīvē esmu tāds mūra lauzējs. Kāda es esmu, tāda es biju arī “Lauku sētā”. Manu raksturu un domāšanu neizmanīs. Man klauvē 50, un mani neizmainīs ne “Lauku sēta”, ne arī kas cits.”

Eva pamanīja, pēc atgriešanās no “Lauku sētas” viņas atbalstītāji un pretinieki bija puse uz pusi. “Tie dirsēji, kas man rakstīja riebeklības, atveriet savas sejas, atbrauciet pie manis un pasakiet to man acīs! Tu uztaisi falšo profilu un tad mani gāni. Kas tu esi? Nekas. Mīzelzaķis,” tieši savus nelabvēļus uzrunā Eva.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Savukārt otra puse, kas vērsās pie Evas personīgi, bija atbalstītāji, kuru vidū dominējošās bija sievietes, kas kurzemniecei veltīja daudz labu vārdu.

Eva – lepna un laimīga četru bērnu mamma. FOTO: PRIVĀTAIS ARHĪVS

Liela, smuka nulle

Evas dzīve gadumijā apmeta pamatīgu kūleni – jaunā gada pirmajā nedēļā saldeniece devās peļņā uz ārzemēm. “Latvija mums nedod iespējas nopelnīt,” to, kādēļ pieņemts šāds lēmums, “tv3.lv – Izklaide” skaidro Eva. “Ar bērnu atbalstu un laba vēlējumiem esmu izbraukusi. Te man ir tīrs darbs sausumā un siltumā, ļoti patīkams.”

Eva teic, ka šis, kas pēc Ķīniešu kalendāra ir melnā Ūdens zaķa vai kaķa gads, ir viņas gads un viņa ir noskaņota pozitīvi. “Ir smuka, liela nulle, un pamazām tā jāsāk aizkrāsot. Cik ilgi te būšu, nezinu, bet ilgi. Jaunākais brālis man teica, ka es te esmu uz palikšanu. Es teicu: nezinu, vai uz palikšanu, bet uz mērķiem jāiet, un man ir sapnis par savu food busiņu.

Te ir forši, dzīvesvieta ir feina, darbs – feins. Esmu ar labām domām un labām sajūtām un atmiņām,” saka Eva.

Kamēr “Lauku sētas” kolēģei Edītei Jansonei pēc TV šova sācies mīlasstāsts, Evai viss sanācis otrādāk. “Noslēdzās attiecības, kas ne uz kurieni neveda,” saka kurzemniece, kura “Lauku sētā” pozicionējās kā brīva sieviete, un paskaidro – jau vasarā “bija vilnītis” par to, drīzumā viņa varētu piedzīvot šķiršanos. “Aizejot uz “Lauku sētu”, man tika uzstādīti ultimāti un vēl kaut kas. Man? Ultimāti? Tad es teicu: ej taču tu… Tieši neilgi pirms Ziemassvētkiem bija finišs – šīs attiecības noslēdzās.”

Eva savā mītnes zemē ikdienā satiek dažādu tautību cilvēkus un par pretējā dzimuma uzmanību nesūdzas. “Nepagāja ne nedēļa,” Eva pasmaida.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Es jau minēju, ka man uzmanību pievērš jauni vīrieši un man pašai patīk jaunāki cilvēciņi, bet šie ir daudz par jaunu. Bet patusēt un pačomoties var.” Ko nopietnu attiecībās Eva drīzāk uzsāktu ar savam vecumam piemērotāku vīrieti. “Skatiens jāpavērš nedaudz citā virzienā.”

Viņa atzīst, ka ļautos jaunām attiecībām, ja satiktu īsto cilvēku. “Nav vajadzīgi mēneši un gadi, ir vajadzīgā pirmo sekunžu dzirkstele, lai sapratu, vai kaut kas var sanākt. Šeit es esmu viena, plānu saraksts ir ļoti garš, un es droši zinu, ko es gribu nākotnē. Vienmēr ir labi, ka blakus ir atbalstošs vīrišķais plecs. Ja būs, tad forši. Ļaušos, jo visas pozitīvās emocijas cilvēkam nāk tikai par labu,” uzskata Eva un smaidot piebilst: “Bet baigi neraudāšu, ja arī nebūs, ja būs tikai aizskriešana “uz vitamīniem”.”

Nepieviļ, kuri neliekuļo

Kad rudenī “Lauku sētas” dalībnieki nolēma atkal satikties, Eva neteica “nē”, lai arī vasarā atvadīšanos no cīņu biedriem par draudzīgu nevarētu saukt. “Kristaps diezgan ātri ziņoja par burziņu, kas notiks pie viņa. Es uzreiz teicu: “Es braucu atpūsties, tas pasākums ir ārpus “Lauku sētas”, mēs vairs necīnāmies.” Saimniece Marta dikti prasījās, lai es esmu, arī Kristaps. Viņš arī atzinās, ka beidzot sapratis, kāda es esmu patiesībā.

Viena daļa jau saprot – cilvēks ir tāds, kāds viņš ir. Tas, kurš saka tieši acīs, neliekuļo, varbūt arī nepievils. Redz, kāda Edītei vilšanās un Kristapam pašam!

Es ierados pēdējā un no turienes aizbraucu pēdējā. Tos, kuru tur nebija, es arī īsti negribēju satikt, tie, kuri ieradās, bija forši. Kristaps bija parūpējies par ļoti gardiem ēdieniem, dzērieniem. Bija izkurināta pirtiņa. Kristapa vecāki mūs apčubināja – mēs bijām pabaroti, padzirdīti, izguldināti. Tusiņš bija ļoti foršs, bez liekām emocijām un vārdiem.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā Eva skaidro, esot “Lauku sētā”, lielu uzmanību kamerām viņa nepievērsa. “Es biju es, jo man nevajadzēja nevienam ne liekuļot, ne pielīst, ne mānīties. Tāpat balsošanā es katru nedēļu izvēlējos vienu cilvēciņu – vienalga, kuru, jo tāpat visi bija pret mani. Šajā “Lauku sētā” jau tiešām bija smieklīgi, jo man liekas, ka visi bija atbraukuši palīdzēt uzvarēt Modrim, un tā arī beigās sanāca,” saka Eva.

Atsaukt atmiņā Evas un pārējo dalībnieku gaitas “Lauku sētā” vari nākamās paaudzes televīzijā Go3.

Skaties šo un citus šovus un seriālus nākamās paaudzes televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm