Kolorītais Andris pēc "Lauku sētas" piedzīvojis finansiālu uzrāvienu

TV šova “Lauku sēta” devītās sezonas spilgtais dalībnieks Andris Rudzītis no Līgatnes spēles faniem un visiem pārējiem pierādīja – finālspēlēm kvalificēties var arī nelabojams sliņķis. Nu viņš sarunā ar “tv3.lv – Izklaide” atklāj, ka piedalīšanās “Lauku sētā” pavērusi jaunus apvāršņus.

2022. gada 9. decembrī 10:33

Andris, kuram novembrī apritēja pusapaļa jubileja – 45 gadi, “Lauku sētā” šovasar startēja kā bezdarbnieks. Pēc nofilmēšanās televīzijas šovā viņa statuss nav mainījies, viņš atklāj “tv3.lv – Izklaide”. “Es nemaz netaisos to mainīt, man ļoti patīk mans statuss. Patiesībā nopelnīt naudu var arī citādākos veidos,” pauž Andris.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Tirgoju savu “Amora tēju”, ko “Lauku sētā” baigi reklamēju. Tā reklāma kolosāli nostrādāja, pēc tam vairākas nedēļas cilvēki aktīvi pirka,” saka Andris.

Tēju bizness Andrim tik labi iet no rokas, ka viņš lielā mērā no tā var iztikt. Viņa piedāvājuma klāstā ir ne tikai brīnumlīdzeklis, kas, kā apgalvo “Lauku sētas” dalībnieks, vairo mīlestību sievietes un vīrieša starpā. “Īstenībā ir 21 veida tēja – ir gan asinsritei, gan sirdij, gan plaušām, nierēm, aknām. Ar tējām tirgojos Cēsu tirgū, man iepatikās tirgoties arī Purvciema tirdziņā.

Es droši varu teikt, ka šīs ir ja ne labākās, tad vienas no labākajām Latvijas tējām,” stāsta Andris un precizē – ar tēju maisījumu izgatavošanu viņš nenodarbojas, ir tikai tirgotājs, kurš produkciju pasūta kādai zemnieku saimniecībai: “Esmu bezkaunīgais starpnieks”.

Līdztekus tēju biznesiņam līgatnietis piešāvies vēl kādā arodā. “Es vadu ekskursijas pa Līgatni,” stāsta “Lauku sētas” zvaigzne. Turklāt viņam ir īpašs piedāvājums sievietēm: “Es kā brīvs vīrietis aicinu dāmas ekskursijā pa Līgatni. Ideja ir tāda: izvadāju dāmu pa Līgatnes kalniem un alām, un ekskursijas beigās, kad visu esam izstaigājuši un viens otru nedaudz iepazinuši, viņa izlemj, vai es esmu viņas draugs vai gids. Ja viņa izlemj, ka esmu gids, tad par gida pakalpojumiem ir jāsamaksā, bet, ja viņa pasaka, ka esmu draugs, tad es dāmu aicinu uz glāzi viņas iecienītā dzēriena sveču gaismā.”

Andris stāsta, ka daudzas sievietes, tostarp “Lauku sētas” dalībnieces, viņam atzinušās, ka viņš neatstāj tādu iespaidu, lai ar viņu dibinātu attiecības. “Tāpēc nopietnās dāmas manā virzienā negriežas. Man vairākas sievietes ir teikušas, ka es atstāju tādu iespaidu, ka ar mani kopā varētu patusēt, bet jebkāda veida attiecībām es neesmu paredzēts. Bet piedzīvojumam es esmu kā radīts, it īpaši ekskursijai pa Līgatni,” saka Andris.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Ticību ģimenes dzīvei zaudēju jau agrā jaunībā.” “Lauku sētas” brunču mednieka Andra stāsts

Andris neslēpj – laikā, kad “Lauku sētu” demonstrēja pa TV, bija pieaugusi dāmu interese par viņu. “Bija sievietes, kas mani sameklēja feiskubā un aicināja uz pasākumiem. Ļoti savdabīgas dāmas, bet bija ļoti forši un interesanti,” stāsta Andris.

“Ir sievietes, ar kurām man bijuši regulāri randiņi un tikšanās. Pēdējais arī bija interesants gadījums – viena dāmīte uzaicināja uz viesnīcu, bet es tomēr izlēmu, ka nē. Vairs nav tas vecums, negribas vairs pa viesnīcām skraidīt.

Jaunībā es kā traks pa viesnīcām tusējos. Gan dāmas uzsauca viesnīcu, gan citreiz es uzsaucu,” stāsta Andris, kurš sevi pozicionē kā vecpuisi.

“Kuram tas pasākums ir svarīgāks, tas par to arī maksā, jo es uzskatu, ka ne vienmēr vīrietim par visu ir jāmaksā,” savu pārliecību klāsta līgatnietis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šovam noslēdzoties, uzmanība no pretējā dzimuma gan nedaudz noplakusi. Taču Andris aizvien saņem uzmanības apliecinājumus no svešiem cilvēkiem gan uz ielas, gan tirdziņos, un savu iemīļoto šova varoni visbiežāk atpazīst tieši jaunieši. “Grib kopā ar mani nobildēties, vai lai es novēlu kaut ko viņu radiniekiem dzimšanas dienā. Tie, kuri bija par mani, galvenokārt bija gados jauni cilvēki. Man pat nāca klāt un teica: “Žēl, ka tu zaudēji.” Pārdzīvoja par mani,” saka Andris un spriež: “Es laikam atstāju tādu brīva čalīša, pofigista iespaidu par sevi.”

“Lauku sētas” izskaņā Andris paziņoja, ka ne vien to, ka viņam ir lieli plāni mīlas jomā, bet arī ka šovs pamatīgi izmainīja viņa dzīvi. Tagad “tv3.lv – Izklaide” viņš atzīst: “Pamanīju sevī dažādas šķautnes. Mainot apstākļus, sevī parādās kaut kas tāds, ko agrāk neesi ievērojis. Piemēram, es varu būt citādāks nekā biju pieradis būt savā ikdienā, uz lietām es spēju skatīties citādākām acīm. Es jau agrāk sapratu, ka viss nav melns un balts, dzīvei ir arī dažādi toņi, ne tikai krāsas.

Tagad es uz dzīvi skatos drusku citādāk. Arī finansiālā ziņā un emocionālā ziņā šovs bija labs uzrāviens,” tā Andris.

“Es šovā sajutos stipri jaunāks. Skatoties šovu, sapratu, ka biju vecākais no vīriešu kārtas pārstāvjiem. Un starp viņiem biju kā uz viena viļņa. Tas man lika par sevi domāt to labāko. Kad mani pasauca atpakaļ Monta, tas man lika justies superīgi, lai gan vēlāk es sapratu, ka zināmā mērā mani paņēma atpakaļ, tāpēc ka neuztvēra mani kā konkurentu, jebkurā gadījumā tas bija ļoti patīkami,” atzīst “Lauku sētas” devītās sezonas viens no spilgtākajiem varoņiem.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm