tv3.lv

Kompromitējoši foto: ”Lauku sētas” pilsētas švītiņš regulāri tiek pieķerts pamatīgā reibumā

Sociālajā tīklā “Instagram” jau apmēram gadu populārs kāds konts, kurā puisis, kurš dēvē sevi par “Just One Drink”, publicē attēlus no saviem piedzīvojumiem zaļā pūķa skavās. “Lauku sētas” fani atpazinuši grādīgo dzērienu cienītājā “Lauku sētas” “pilsētas švītiņu” Aināru Jāni Paulu.

2020. gada 11. martā 14:30

“Jā, tā ir mana otrā personība. Ikdienā esmu atbildīgs cilvēks, taču reizi nedēļā pārvēršos par Džastvanu Driņķeli,” sarunā ar Skaties.lv neslēpj Ainārs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Instagram” profila rašanās stāsts ir visai amizants. “Pagājušogad kādā pasākumā draugi mani bija iemūžinājuši pamatīgā reibumā un piedraudēja bildi publiskot internetā. Izlēmu ņemt situāciju savās rokās un bildi publiskoju pats,” stāsta Ainārs.

“Gudri d…. nav malku cirst!” “Lauku sētas” dumpinieks Ainārs, kurš ieradies notievēt

Kopš tā laika viņa “Instagram” otrās personības kontā publiskoti desmitiem attēlu no vētrainiem pasākumiem. Slava jau izgājusi ārpus valsts robežām – Aināra “otrais es” bezfilmā pieķerts arī Somijā, Zviedrijā un Lietuvā.

Skaties “Lauku sētu” jau vairākas sērijas uz priekšu kaut tūlīt! Spied TE!

Ainārs gan uzsver, ka ar šo rosīšanos nevēlas reklamēt alkoholismu – gluži otrādi. “Attēlu vēstījums – lietot grādīgos dzērienus ar mēru. Pretējā gadījumā – paši redzat, kur var sanākt attapties. Piemēram, ainiņa, kur esmu izkritis no mašīnas, skaidri brīdina – nebrauc dzērumā,” tā Ainārs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Puisis neslēpj, ka attēlos redzamās ainiņas nav speciāli iestudētas. “Trijās bildēs esmu “reāli atrubījies”.  Kuras tās ir, to gan neatklāšu,” nosmej Ainārs. Seko profilam TE!

View this post on Instagram

Jagermeister #JustOneDrink

A post shared by Just One Drink (@just_one_drink_) on

Puisis var pačukstēt, ka labi kadri būtu sanākuši arī “Lauku sētā”. “Lai arī mums tur alkoholu ienest neļāva, mēs šo to sabrūvējām paši. Taču diemžēl mums bija noņemti telefoni – sabildēt neko nenāca,” tā Ainārs.

Profilam esot divas menedžeres – Aināra draudzenes Emīlija un Dita. “Patiesībā tieši mana meitene bija viens no iemesliem, kāpēc sāku šo darīt. Viņa man teica, lai piebremzēju ar dzeršanu un atrodu kādu hobiju. Un tā nu es pievērsos mākslai – šim profilam,” var palepoties Ainārs.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm