tv3.lv

Kopīga ”vāveru skūšana”, prezervatīvi un ”lielā desa”. Jurčiks atklāj ”Lauku sētas” neķītrās aizkulises

Klāt Go3 oriģinālšova ”Ne lauki, ne sēta” trešā sērija. Šoreiz ciemos pie ”NeTikLabi” Mateja un Edvīna ir slavenais Dobeles Jurčiks, un puiši neslēpj par to sajūsmu. No Jurčika auss tiek izvilkta ”Ezītis miglā” uzkodu plate, kas ir īsts hits mājas ballītēs, un kopīga sēriju skatīšanās var sākties! Brīdinām – šajā sērijā dzirdama necenzēta leksika un neķītras atklāsmes, kas ”Lauku sētas” mazo skatītāju ausīm nebūs piemērotas!

2020. gada 14. novembrī 18:21

Analizējot spēli kopā ar Mateju un Edvīnu, Juris nāk klajā ar tādiem aizkulišu faktiem, kādus daudzi pat iedomāties nespēj! Piemēram, Jurčiks paziņo, ka ar Sintiju viņam nekas nav izveidojies, jo…

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Viņa ar Lindu gāja abas viena otrai vāveres skūt uz to jauno dušu, ko mēs uztaisījām! Abas divas kopā gāja. Es negribēju kaut kādus sūdus noraut,” paziņo Jurčiks.

Jūtūberi gan iesmej, ka visdrīzāk Jurčikam skaudis, ka Sintija tik stilīga un Jurčiks nav uzaicināts daiļavām līdzi.

”Smukākā meitene tajā šovā dabūja meiteni!” Jurčika paziņojumu apjūsmo Edvīns. ”Tāds tādu atrod – Lindai nav smadzenes, Sintijai,” iekarsis savā niknumā ir Jurčiks.

Puiši atklāti aprunājas arī par dažādām seksuālām novirzēm, pārgulēšanas iespējām ”Lauku sētā”, to, kura sieviete tur bijusi visseksīgākā.

”Kam prezervatīvus prasīji?” painteresējas Matejs. Kā nosmej Jurčiks, saimniecībā apkārt mētājušies ”maisiņi ar Nivea”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Protams, ”NeTikLabi” zēni vēlas dzirdēt arī Jurčika atsauksmes par Lindas caurdurtajiem krūšgaliem, kuras puisim bija tas gods apskatīt tuvplānā. Jurčiks paziņo, ka Linda pati pieskrējusi viņam atrādīt pupiņus, un te nu skaudībā godīgi atzīstas Edvīns. Lai puisim paskaustu vēl vairāk, Jurčiks pastāsta, ka meitenes centušās spēlēt uz kamerām, grozoties stringos.

Puisis neslēpj, ka par dažām epizodēm ”Lauku sētas” laikā viņam esot kauns. Taču ne par ritentiņiem, kas tika mesti, debesu zvaniem plīvojot! Jurčika uznācienu ar pliko dandāli vari baudīt TE!

”Tas suns savā mūžā tik lielu desu nebija redzējis!” savu dandāli slavē Jurčiks.

Gribi uzzināt vēl daudzus neķītrus ”Lauku sētas” aizkulišu noslēpumus? Spied TE un baudi Go3 oriģinālšovu ”Ne lauki, ne sēta” ar Jurčiku!

BRĪDINĀM! Sērijā daudz dzirdama necenzēta leksika un neķītras atklāsmes, kas ”Lauku sētas” mazo skatītāju ausīm nebūs piemērotas!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm