tv3.lv

Kurjers Mārtiņš cerību pilns pēc uzmirdzēšanas "Lauku sētā" tikt pie draudzenes

“Kāpēc neizmantot iespēju pagozēties televīzijā un vēl 10 tūkstošus dabūt?” pauž kurjers Mārtiņš Orste no Engures. Puisis cer, ka dalība realitātes šovā “Lauku sēta” ne tikai viņam ļaus zaudēt kādu lieko kilogramu, bet arī atrast draudzeni.

6. septembrī 11:29

22 gadus vecā Mārtiņa pieteikšanās anketā “Lauku sētai” bija norādīts – viņš ir draudzenes vai drauga meklējumos. Pēcāk sarunā ar “tv3.lv” puisis skaidro, ka pieteikšanās anketu nav aizpildījis viņš, bet gan draugi. “Esmu “standartiņā”. Tas, ka ģimene man meklē man draudzeni, gan ir taisnība, jo viņi vienkārši grib, lai es ātrāk no mājām aiztinos,” smaida Mārtiņš.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Māmiņai ir stress, jo viņa jau grib mazbērnus. Bet mūsdienās tas tik ātri vairs nenotiek. Ļaudīm ir daudz plašākas iespējas un šķiet, ka ģimenes veidošana ir atlikta uz vēlāku, nekā tas bija pirms divdesmit gadiem,” stāsta jaunietis.

Kopā ar vecākiem Mārtiņš mitās privātmājā Engurē, un roka jau piešauta dažādiem darbiem, un šī pieredze varēs lieti noderēt arī “Lauku sētā”. Kopā ar vecākiem Mārtiņš piedalījies gan terases un kūpinātavas celšanā, gan pirts būvēšanā. “Katrā ziņā viss, ko no celtniecības esmu iemācījies, astoņdesmit deviņdesmit procentu darbu ir tēva roka – viņš man to iemācījis,” atzīst Mārtiņš.

“Esmu lādzīgs, komunikabls, pozitīvs, un tās, manuprāt, ir īpašības, kas nepieciešamas, esot kopā ar cilvēkiem. Ņemot vērā, ka šis ir šovs, kur regulāri kāds krīt ārā un paši mēs pie tā pieliekam roku, tad notiek intrigas, divkosības, kas man personīgi nepatīk, bet, ja uz spēles ir 10 000 eiro, tad nemaz citu variantu nav,” spriež Mārtiņš.

Tomēr ikdienas dzīvē ar divkošiem un lišķiem Mārtiņam nekad nav bijis pa ceļam. “Ja ir kas sakāms, saki acīs, un visu risināsim – vai nu ar vārdiem, vai ar darbiem,” uzskata “Lauku sētas” dalībnieks.

Mārtiņš neslēpj – viņam ir problēmas ar sevis motivēšanu, un tas pamatīgi krīt uz nerviem. “Apaļie vaidziņi paši no sevis nerodas,” teic Mārtiņš. “Kā es smejos, neviens motivēts cilvēks nav izaudzējis alus vēderu.” Šovasar Mārtiņš svēris 160 kilogramu. “Varbūt, skatoties spogulī, tā gluži neliekas.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Liekais svars Mārtiņam bijusi problēma kopš vidusskolas laikiem. “Izstiepos garš, biju tieviņš, svars bija zem 80 kilogramiem. Bija iesēdies kaut kāds komplekss, tad sekoja dažādas sporta traumas, pieņemšanās svarā. Tad bija Sporta akadēmija, kad nedaudz nokritos. Tagad kādu laiciņu strādāju par kurjeru, pirms tam biju telekomunikāciju jomā, kur ar klientiem runāju pa telefonu, sēdošs darbs. Arī kovida laiks ļoti ietekmējis šo pasākumu. Bet tagad esmu pareizā virzienā. Pirms devos uz šovu, nesvēros, bet pieļauju, ka kāds piecītis bija nost,” stāsta kurzemnieks.

Ņemot vērā, ka “Lauku sētā” nav pie rokas ledusskapis, ir ierobežotas ēdienreizes un nemitīgi fiziski jākustas, turklāt 30 grādu karstumā, puisis jau pamanījis, ka zuduši pirmie liekie kilogrami. “Starta režīmā šī ir perfekta vieta.” Taču konkrēta mērķa, cik kilogramus gribētu zaudēt šova laikā, viņam gan neesot.

“Mēģinājumi zaudēt svaru man bijuši ntie. Nomešanas process ir ilgtermiņa. Ja es eju tajā jaunajā dzīvesveidā, man tajā ir jāpaliek. Ja es “noraujos”, tad man svars atkal kāpj augšā. Tāds ir mans ķermenis. Tāpēc man varbūt sevi ir jāmotivē daudz vairāk nekā citam.”

Mārtiņš neslēpj, ka šova galvenā balva – līdz pat 10 00 eiro – ir gana motivējoša, taču ir vēl kāds iemesls, kas dod sparu spēlē noturēties pēc iespējas ilgāku laiku. “Es neesmu aktīvi meklējis dzīves partneri, bet šis veids noteikti var palīdzēt, jo gan jau uz pasaules ir arī dāmas, kurām patīk apaļīgi džeki. Pēc tam varbūt būs iespēja izvēlēties,” smaida engurnieks.

@tv3group

♬ original sound – TV3Group

Smags darbs, emocionāli krāšņi notikumi, plikumi un skūpsti gaidāmi šīs vasaras lielākajā notikumā – šovā “Lauku sēta”. Skaties jauno sezonu kanālā TV6 katru piektdienu pulksten 21, bezmaksas platformā TV3Play un nākamās paaudzes televīzijā Go3 jau tagad!

Aktuālajiem notikumiem “Lauku sētā” vari sekot līdzi arī šeit.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm