tv3.lv

”Lauku sētā 2020” uzvar Dobeles Jurčiks

11. decembra vakarā noskaidrots megapopulārā šova ”Lauku sēta” septītās sezonas uzvarētājs. Fināla spēles norisinājās vairākās kārtās, un tās uzsāka pieci dalībnieki: Sintija Untāla, Linda Šamanska, Dana Gulbe, Viljams Dāvidsons un Juris Jakubanecs. Sīvā cīņā par ”Lauku sētas” septītās sezonas uzvarētāju kļuvis un pie ”Stiga” raidera ticis Juris jeb Jurčiks no Dobeles.

2020. gada 11. decembrī 21:57

”Lauku sētas” saimnieki fināla priekšvakarā ar lielu gandarījumu un prieku acīs novērtē dalībnieku paveiktos darbus un dodas darbu apgaitā, kā arī atskatās uz sezonas spilgtākajiem darbiem un nedarbiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saimnieces Ieviņas daudzi sapņi ir piepildīti, pateicoties dalībnieku čaklajām rokām. Ir nokrāsots gan lielais šķūnis, gan atjaunots baseins, uzbūvēts rotaļu laukums, tiltiņš un pat bāciņa.

Šī sezona ir bijusi spraiga un notikumiem bagāta – dalībnieki neiztika bez kašķiem un jaunām draudzībām, koalīcijām, shēmām un intrigām, kā arī savstarpējām nesaskaņām, taču neskatoties uz to- visi ir čakli strādājuši.

Taču uzvarētājs, kā ierasts, tiks noskaidrots lielajās ”Lauku sētas” fināla spēlēs, kur nepietiek ar spēku vien – vajadzīga atjautība un, pats galvenais – veiksme. Fināla spēles notiek vairākās kārtās, un tajās līdz ar dažādiem jauniem izaicinājumiem iekļauti jau klasiskie fināla uzdevumi – ugunskura kurināšana un atslēgas meklēšana.

Lai atbalstītu labākos, ”Lauku sētā” ierodas visi spilgtie un košie šīs sezonas dalībnieki, viss ”Spēks un Daile”.

Pirmajā spēļu kārtā izkrīt un līdz ar to godpilnajā piektajā vietā paliek pilsētniece Linda. Veiksmes faktors ir izšķirošs arī Danai, kura ieņem ceturto vietu. Ugunskura pārbaudījums izrādās izšķirošais Sintijai – viņai trešā vieta ”Lauku sētā”, līdz ar ko skaidrs – lielajā fināla duelī cīnīsies Jurčiks un Viljams.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pārsteigums – lai sagatavotu vīrus pirms fināla, ieradušies pagājušās ”Lauku sētas” labākie – Aigars un Normunds. Pieredzējušo finālistu izglītoti, Juris un Viljams dodas cīņā.

Kā ierasts ”Lauku sētā”, beigās visu izšķir veiksme un tas, kurš atradīs pareizo atslēgu. Lai gan uzdevumu pirmais uzsāk Viljams, veiksme ir Jurčika pusē. Viņš kļūst par ”Lauku sētas” septītās sezonas uzvarētāju un tiek pie ”Stiga” raidera.

Taču ar uzvaru ”Lauku sētā” nekas vēl nebeidzas! Go3 uzreiz pēc ”Lauku sētas” fināla piedāvā noskatīties realitātes šova ”Jurčika ceļš” pirmo sēriju. SPIED TE UN SKATIES!

”Jurčika ceļš” būs dokumentāls stāsts par ”Lauku sētas” uzvarētāju Juri Jakubanecu, kurš ik nedēļu būs skatāms platformā Go3.

Juris Jakubanecs jeb Jurčiks sevi ‘’Lauku sētā’’ prezentējis kā jokdari un atraktīvu personību, ienesot jautrību spēles darba pilnajā ikdienā. Taču tikai retajam zināms, ka aiz Jurčika bezrūpīgās ārienes slēpjas skarbs un sāpīgs dzīvesstāsts.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kādi šokējoši notikumi no Jurčika pagātnes nāks gaismā pēc ”Lauku sētas”? Seko realitātes šovam ”Jurčika ceļš” ik nedēļas ekskluzīvi Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm