tv3.lv

"Lauku sētā" notikusi pirmā izbalsošana

2. septembrī 22:01

Piektdienas, 2. septembra, vakarā TV6 skatītājiem bija iespēja sekot līdzi notikumiem pašmāju realitātes šovā “Lauku sēta”, un otrais raidījums noslēdzās ar pirmo izbalsošanu.

Šajā sezonā “Lauku sētas” saimniecība pirmo reizi atrodas Latgalē, un saimnieces godā tikusi pagājušās sezonas fināliste Marta Trūpa. Kā pirmās nedēļas lielo uzdevumu saimniece dalībniekiem uzdeva nojaukt veco šķūni un sakopt apkārtni, un par šo darbu, ja tas paveikts pienācīgi, dalībnieki varēja nopelnīt 500 eiro.

Spēles dalībnieku vidū tika sadalīti pienākumi. Par darbu vadītāju šova vadītājs Jānis Rāzna iecēla Evu, par nedēļas galveno pavāru saimniece izlozēja Edgaru, bet par viņa palīgu – Mārtiņu.

Lielā sajūsmā par savu uzdevumu nebija Emīlija, kura vēlējās kopā ar puišiem piedalīties vecās ēkas jaukšanā, bet Eva viņai bija uzdevusi “pašņikāt zālīti”. Taču tie bija ziediņi, salīdzinot ar to, kāds izvērtās konflikts starp Evu un Modri, kurš izlēma nerīkoties pēc viņas prāta.

“Pamuļķi,” nepaklausīgajiem atbildi parādā nepalika Eva un Modri nosauca par losi. “Divkosis un riebeklis. Manās acīs viņš nav nekas. Draņķis,” Eva nerimās. Savukārt Kristaps viņai veltīja pārmetumus: “Mūsu resnā govs pat nav iesvīdusi.”

Uz pārējo fona izcēlās arī Andris, kurš nemitīgi aplūrēja daiļā dzimuma pārstāves. “Esmu lūriķis, neslēpšu. Tam arī acis ir domātas,” savu uzvedību skaidroja Andris. Vairāk par Andri lasi šeit!

Nedēļas turpinājumā īpašā pārbaudījumā Monta ieguvu ripu, kas, kā noskaidrojās vēlāk, izbalsošanā viņai deva papildu balsi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Drīz vien dalībnieki sāka veidot pirmās koalīcijas. Par kopīgu izbalsošanas plānu vienojās Modris, Kristaps un Armands. Par savām spēka pozīcijām izbalsošanas brīdī īpaši pārliecināta jutās Eva, kura savā frontes līnijā bija dabūjusi Kiru, un prātoja, ka arī Mārtiņu un vēl citus varētu “ievilkt savā pusē”. Uz vienu roku nolēma būt arī Monta un Emīlija.

Pēc tam, kad nedēļas lielais darbs bija paveikts un novērtēts ar “teicami”, visi pirmo reizi devās uz izbalsošanas šķūni.

Saimniece bija lēmusi, ka šajā nedēļā čaklākais bijis Modris, bet uz sliņķa sola sēdās Kira. Balsošanā vairums dalībnieki lēma, ka “Lauku sētā” vietas nav Evai.

Evai kā dalībnieki izbalsotajai bija tiesības izvēlēties vienu no trīs uzdevumiem, un dāmas savā starpā mērojās pupiņu šķirošanā. Šajā pārbaudījumā veiklākā izrādījās un pie dalībniekiem atgriezās Eva, bet Kirai “Lauku sēta” nekavējoties bija jāpamet.

Kā noskaidrojās izlozē, nākamajā nedēļā virtuvē saimniekos Mārtiņš, bet viņa palīgs būs Kristaps.

Notikumiem “Lauku sētā” varēs sekot līdzi piektdienu vakaros pulksten 21 kanālā TV6 un bezmaksas platformā TV3Play, kā arī nākamās paaudzes televīzijā Go3 jau tagad. Aktualitātēm šovā seko līdzi arī šeit!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm