tv3.lv

"Lauku sētā" pirmais konflikts: Eva saiet ragos ar Modri

1. septembrī 14:03

Piektdienas, 2. septembra, vakarā pie kanāla TV6 skatītājiem ar jauniem piedzīvojumiem dosies pašmāju realitātes šova “Lauku sēta” otrais raidījums, un pirmā kārtīgā darba nedēļa iesāksies ar pamatīgiem asumiem un apsaukāšanos.

“Lauku sētā” klāt pirmā kārtīgā darba nedēļa, un tā sākas ar starta summu 5000 eiro, ko par kārtīgu padarītu darbu iespējams papildināt ar 500 eiro. Saimniece dalībniekiem uzdod pirmo lielo uzdevumu – kompānijai kopīgiem spēkiem jānojauc vecais šķūnis un jāsakopj tā apkārtne.

Motivācija ir pamatīga, tāpat kā vēlme sevi pierādīt. Piemēram, darba vadītājas Evas apņemšanās parādīt savas pozīcijas ir tik strikta, ka viņa pat kļūst valdonīga, un tas ne visiem iet pie sirds.

“Darbu vadītāja mūs rausta no viena darba uz otru,” Evu brigadieres ampluā kritizē Modris. Par kārtību, kādā jādedzina vecie dēļi, abi pamatīgi saplūcas.

“Pamuļķi,” nepaklausīgajiem atbildi parādā nepaliek Eva un pēcāk Modri nosauc par losi. “Divkosis un riebeklis. Manās acīs viņš nav nekas. Draņķis,” Eva turpina izteikties par Modri.

“Mūsu resnā govs pat nav iesvīdusi,” pārmetumus Evai velta arī Kristaps.

Vai dalībnieku ķildošanās ļaus darbu paveikt laikā un kurš būs pirmais, kuram “Lauku sēta” būs jāpamet, skaties šova otrajā sērijā piektdien, 2. septembrī, pulksten 21 kanālā TV6, kā arī bezmaksas platformā TV3Play!

Notikumiem “Lauku sētā” seko līdzi arī nākamās paaudzes televīzijā Go3 un arī šeit!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm