tv3.lv

"Lauku sētā" veidojas koalīcijas; Modris un Edīte izbalsošanā nepiedalās

16. septembrī 21:15

Piektdienas, 16. septembra, vakarā kanāla TV6 skatītāji varēja sekot līdzi realitātes šova “Lauku sēta” dalībnieku jaunajiem piedzīvojumiem. Noslēdzoties trešajai darba nedēļai, saimniecību bija jāpamet sirsnīgajam Mārtiņam no Engures.

“Lauku sētā” trešajā nedēļā par darbu vadītāju tika norīkots Edgars, un viņa vadībā dalībniekiem bija jāsaved kārtībā garāžas bedre. Kā sprieda, Emīlija, šī darba ziņā būs smagākā nedēļa. Arī darbu vadītājs izteicās, ka ” te ar luņošanu neies cauri”.

Saimniece Marta darbu nevis tikai vēroja no malas, bet pati sēdās pie traktora stūres, lai uz garāžu nogādātu granti, ko puiši uzņēmās pielādēt piekabē.

Darbi strauji ritēja uz priekšu, taču starp puišiem un meitenēm sākās pamatīgas nesaskaņas. Pēc puišu domām, pastāvēja risks, ka meiteņu dēļ par nedēļas darbu 500 eiro vietā varētu tikt nopelnīti vien 300.

“Starp puišiem un meitenēm sanāca kašķis, tādēļ ka viņas nedarīja to, ko mēs likām, ko mēs vēlējāmies, kas būtu labāk gala rezultātā,” atzina Kristaps.

Eva skaidroja, ka meiteņu neapmierinātības iemesls bija darbu vadītāja rīkojumi, kas nešķita pamatoti. Edīte pauda, ka puiši “nevar pieļaut to, ka sievietei ir taisnība”.

Trūkties šajā nedēļā dabūja arī Mārtiņš, kuram Kristaps pārmeta slinkošanu. Tikmēr Aivis apaļīgāko no dalībniekiem aizstāvēja: “Es uzskatu, ka ar visu viņa lielo svaru viņš tīri labi strādā.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tikmēr Eva, no kuras līdz šim dalībnieki bija centušies tikt vaļā, sprieda: ja pārējie savā starpā plēšas, lai jau plēšas, viņa pupiņas izšķiros.

Lai dalībniekiem ierādītu, kā darāms īsts Latgales alus, saimniecībā “Mārtiņi” ieradās pašmāju TV šovos iepazītā Margarita Kolosova no Rogovkas. “Čakli strādnieki. Visi pagaidām draudzīgi, viens otram palīdz, uz zoba arī, protams, viens otru velk,” pirmo iespaidu par “Lauku sētu” atklāja Margarita.

Kā vēlāk stāstīja Aivis, Margarita ar savu ierašanos saimniecībā ienesa patīkamu vēsmu un humoru.

“Vanckaru cīņā” par iespēju ripām labāko rezultātu uzrādīja Edīte un Modris. “Mums galvenais, ka ripu nevinnēja Eva,” sacīja Modris. Iespēju ripa pavēra izdevību izvēlēties divus cilvēkus, kuri izbalsošanā nepiedalīsies.

“Lauku sētā” sāka veidoties pirmā nopietnā koalīcija, un par kopīgu stratēģiju izbalsošanā vienojās Kristaps, Emīlija, Modris, Armands un Monta.

Par spīti sākotnējām bažām, saimniece nedēļas darbu pieņēma, un bija pienācis laiks kompānijai doties uz izbalsošanas šķūni. Šajā nedēļā par “Lauku sētas” sliņķi tika atzīta Emīlija, bet par čaklāko – Aivis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Modris un Edīte izvēlējās izbalsošanā nepiedalīties, un viņu vārdus rakstīt uz izbalsošanas ripām nebija ļauts arī pārējiem dalībniekiem. Taču vēlāk Modris atzina, ka iespēju ripa nebija izmantota pareizi.

Par dalībnieku, kuru pārējie nevar paciest ne acu galā, kļuva Mārtiņš. Sirsnīgais puisis par šādu spēles iznākumu sprieda: “Pilnīgs uzmetiens aiz muguras.”

“Neviens nebalsoja par Evu, jo šobrīd svarīgāk bija atstāt spēlē Emīliju,” izbalsošanas taktiku komentēja Aivis.

Mārtiņš kā dalībnieku izbalsotais izvēlējās Jāņa uzdevumu un šajā pārbaudījumā piekāpās Emīlijai, kura vietu spēlē saglabāja, bet Mārtiņam “Lauku sēta” bija jāpamet.

Nākamajā nedēļā galvenā virtuvē būs Eva, bet viņai palīdzēs Emīlija.

Smags darbs, emocionāli krāšņi notikumi, plikumi un skūpsti gaidāmi šīs vasaras lielākajā notikumā – šovā “Lauku sēta”. Skaties jauno sezonu kanālā TV6 katru piektdienu pulksten 21, bezmaksas platformā TV3Play un nākamās paaudzes televīzijā Go3 jau tagad!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Aktuālajiem notikumiem “Lauku sētā” vari sekot līdzi arī šeit.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm