tv3.lv

”Lauku sētas” Agnis: Kad Venēra aizgāja, man sākās nožēla par savu lēmumu

Par ”Lauku sētas” aprunātāko pavērsienu šosezon kļuvusi Agņa labprātīgā izstāšanās no spēles, atdodot vietu Venērai. Agnis, kuru neskaitāmi skatītāji jau sauc par septītās sezonas īsto uzvarētāju, Skaties.lv atklāj, kāpēc vēlāk nožēlojis lēmumu un kādas peripetijas norisinājušās aizkadrā starp viņu un Jurčiku.

2020. gada 7. decembrī 17:00

Agnis atteicās no dalības ”Lauku sētā”, atdodot vietu Venērai, nedēļu pirms fināla spēlēm, tādā veidā protestējot pret to, ka saimniece godā, viņaprāt, nepelnīti ceļ Jurčiku.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sarunā ar Skaties.lv Agnis atklāj, ka ne tikai šis aspekts bijis pie vainas.

”Tajā brīdī bija saasinājušās problēmas arī mājās. Nebūtu man iespējas dabūt telefonu un nezinātu es, kas mājās notiek, iespējams, nebūtu pieņēmis lēmumu pamest spēli.

Bet viss sakrita kopā – uzzināju par problēmām mājās, negodīgā attieksme pret Jurčiku. Tas viss kopā uzsita dusmu,” Skaties.lv stāsta Agnis. Viņš atdevis vietu Venērai, cerot, ka viņa iekļūs fināla spēlēs. Taču Venēra pirms fināla izbalsota.

”Tajā brīdī, kad Venēra man atsūtīja īsziņu ”Esmu ārā!”, man sākās nožēla par savu lēmumu,” neslēpj Agnis.

Viņš gan uzsver, ka nekādā gadījumā nevaino Venēru. ”Ne viņai tur bija lemt, kas kā notiks. Es domāju, ka tas bija šova lēmums – Venēra nedrīkst būt finālā. Tāpēc viņa tika nolikta uz sliņķu sola, tika darīts viss, lai viņu izbalsotu,” notikumus analizē Agnis. Spēcīgais ”Lieliskā četrinieka” pārstāvis neslēpj, ka tagad, skatoties, kā attīstās ”Lauku sētas” notikumi, viņam radies iespaids – daudz kas no notikumiem bijis saplānots jau spēles sākumā, viena vai otra dalībnieka spēks nav spēlējis izšķirošu lomu.

”Man liekas, ka jau šova sākumā bija izlemts, kas būs finālā. Bija izlemts, ka tur noteikti būs Jurčiks un Viljams, tāpēc abus atgrieza spēlē. Viljamu atgrieza uzreiz pēc viņa izbalsošanas – kāpēc? Par kādiem nopelniem?

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Venērai savukārt bija paredzēts iet prom, tāpēc tika darīts viss, lai viņu izbalsotu,” savu viedokli neslēpj Agnis.

Viņš ar savu lēmumu, iespējams, ieviesis šādas tādas korekcijas jau izdomātajā scenārijā. Par spīti šim visam, Agnis noteikti nenožēlo savu dalību ”Lauku sētā”.

”Normāli atpūtos! Nezinu, kā būtu bijis, ja es būtu palicis šovā. Iespējams, nākamgad atkal uzrakstīšu pieteikumu ”Lauku sētai”,” iespēju cīnīties vēlreiz apsver Agnis.

Pēc spēles viņš turpina sazināties ar Venēru un ”Lielisko četrinieku” – puišiem pirms Ziemassvētkiem plānā apciemot saimnieci, uz kuru ļaunu prātu arī neviens, protams, neturot. Ar dažiem citiem gan Agnim nekāda draudzīgā kontakta nav.

”Ar tādu Jurčiku par ko var vispār runāt? Viņš man rakstīja ”WhatsApp”, draudēja par kaut ko, nepievērsu tam uzmanību. Arī Venērai viņš rakstījis trijos naktī.

Acīmredzot, cilvēks nevar pārdzīvot kaut ko,” nosmej Agnis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Lauku sētas” fani joprojām uzskata, ka Agnim bija jābūt finālā. Pats Agnis, vērtējot fināla spēļu piecinieku, māk nosaukt vien tos, kam tur, pēc viņa domām, nevajadzēja būt.

”Viljamam ar Juri tur točna nevajadzēja būt! Ja ir izbalsots, tad ir izbalsots. Esmu par godīgu spēli,” tā Agnis.

Kurš uzvarēs?

Seko ”Lauku sētas” kaislībām piektdienu vakaros 21.00 TV6! Noskaties šovu jebkurā sev izdevīgā laikā, turklāt jau sēriju uz priekšu Go3! Spied TE!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm