”Lauku sētas” aizkulisēs: Ingus izbojā Eglītes erotisko sesiju dušā

9 komentāri
”Lauku sētas” aizkulisēs: Ingus izbojā Eglītes erotisko sesiju dušā
FOTO: ĢIRTS OZOLIŅŠ, F64

“Lauku sētas” aizkulises glabā daudz aizraujošu brīžu, ko vienas iknedēļas sērijas laikā nemaz nav iespējams parādīt. Viens no tiem – mirklis, kad kārdinošā Līga Eglīte bija noskaņojusies erotiskai fotosesijai lauku dušā. Taču pasākumā negaidīti iejaucās dumpinieks Ingus!

Pēc kādā naktī guļamistabā notikušām nepiedienīgām sarunām (neķītro nakts video vari baudīt TE!) “Lauku sētas” kompānija sāka runāt – starp daiļo Eglīti un Ingu šķīst dzirksteles.

Par to, ka Eglīte puisim nav vienaldzīga, pārliecinājās arī Skaties.lv. Ingus nekavējoties metās skrējienā pāri laukam, uzzinājis, ka “Lauku sētā” ieradies fotogrāfs un Eglīte vienā halātiņā pozē dušā! Tiesa, Ingus nesteidza pievienoties jutekliskajai sesijai. Tā vietā viņš sagrāba ūdens bļodu un iešļāca šķidrumu Eglītei tieši sejā, izbojājot attēlu jutekliskumu.

Eglīte uz puiša izdarībām reaģēja ar sev raksturīgo nesatricināmo mieru, vien nosmejoties, ka pilnībā saprot, ka puisis šādi mēģina pievērst sev skaistules uzmanību.

Jebkurā gadījumā – Ingus no šova ir izbalsots, bet Eglīte vismaz pagaidām brīva, un ikvienam fanam ir iespēja viņai “piecirst”.

Eglīte: “Lauku sētā” nebija manis cienīgu vīriešu!

Vai kādam no kolēģiem tomēr izdosies savaldzināt Eglīti un kādus vēl izlēcienus no viņas varam gaidīt? Turpinām baudīt “Lauku sētu” – būs vēl aizraujošāk!

Vai arī skaties “Lauku sētu” jau vairākas sērijas uz priekšu kaut tūlīt! Spied ŠEIT!

9 komentāri