tv3.lv

”Lauku sētas” aizkulisēs: meitenes neesot zinājušas spēles noteikumus

“Lauku sētai” pievienojušās piecas meitenes, pārsteidzot puišus, kuri jau vairākas nedēļas ir pilnīgi pārliecināti – šī ir vīru sezona. Kā sarunā ar Skaties.lv atklāj Evija, Līga un Evita, arī viņām ierašanās saimniecībā bijis šoks. Meitenes nav zinājušas, ka spēlei ir jauni noteikumi un nu uzskata, ka viņām nav dotas līdzvērtīgas iespējas.

2020. gada 17. martā 12:40

Kā sarunā ar Skaties.lv atklāj meitenes, braucot uz “Lauku sētu”, viņas bijušas pārliecinātas, ka viss ir kā katru gadu – spēlē būs puišu un meiteņu komanda, visi satiksies saimniecībā un sāksies darbi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viņas izspriedušas, ka visdrīzāk kaut kur ceļā pievienosies sestā meitene, un viņas, kā ierasts “Lauku sētā”, būs meiteņu komanda, kurai pretī stāsies sešu puišu komanda, kura jau ieradusies mazliet ātrāk.

Bet to, ka priekšā gaida vesels bars zēnu, kuri spēlē bijuši jau vairākas nedēļas un ir pārliecināti, ka šī ir puišu sezona – par to dāmām nav bijis ne jausmas!

“Kad to sākām nojaust, sajūta patiesībā bija šausmīga. Mēs zinājām, ka priekšā ir puiši, bet nezinājām, cik viņu tur ir. Kad uzzinājām, cik to puišu, nesapratām, vai tur ir arī kādas citas meitenes jau vai nē,” Skaties.lv stāsta Evita.

Skaties “Lauku sētu” jau vairākas sērijas uz priekšu kaut tūlīt! Spied TE!

“Mums bija šoks par to, ka esam piecas un priekšā jau puiši!” tā Līga.

Evija, ierodoties pēdējā, vispār jutusies nevietā – kā visu nokavējusi.

“Es nācu otrā un mani uzreiz sūtīja pie paša bargākā – Aigara, un viņš reāli spļāva uguņus. Puiši bija nikni. Mani manos rozā zābakos aizsūtīja lietū žogu rakt. Bet tad uzspīdēja saule un arī puiši sāka smaidīt,” pirmo reakciju atceras Evita.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Evita un Evija ir brīvas, bet Līgu mājās gaida vīrietis. Tiesa, brīvās meitenes smej, ka tā viņām nekāda priekšrocība nebūs, jo te valdot vīriešu solidaritāte. “Visi grib tikt vaļā no vecenēm,” tā Evija. Tiesa, dāmas jau saņēmušas uzmanības apliecinājumus no vietējiem vīriem, kuri jau prasījuši numuriņus.

“Evita, manuprāt, Aigars tev pievērš uzmanību!” negaidot paziņo Evija. Meitene nosmejas – diez vai tā ir uzmanība, abi vienkārši apmainās ar melnajiem jociņiem.

“Neviens jau te neesam atnākuši vīru vai sievu meklēt,” tā Evita. Meitenes neslēpj – viņām savā starpā čupoties vai vīt intrigas nemaz nav laika – jāstrādā.

“Manuprāt, skatoties uz to, kā puiši te iestrādājušies un iejutušies, meitenēm ir maz cerību. Viņi mums neļaus uzvarēt,” uzskata Evija.

“Viņu ir daudz vairāk, mēs esam četras plus Eglīte, kura vispār ir pati par sevi. Meitenēm ir nereāli uzvarēt,” nopūšas Evita.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā uzskata dāmas, cerību, ka dāma uzvarēs, neesot. Meitenes spriež, ka puiši darīšot visu, lai sieviešu finālā nebūtu. Meitenes pašas izvirzījušas sev mērķi – vismaz vienai dāmai jābūt pusfinālā. Tas būtu gana.

“Mums netika dotas līdzvērtīgas iespējas,” uzskata Evita.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm