tv3.lv

”Lauku sētas” censoņi ālējas gandrīz plikiņi; izbalsošanā neparasts pavērsiens

”Lauku sētā” klāt jau sestā darba nedēļa, un saimniekiem padomā jauni darbi, kuri šoreiz Spēka un Dailes komandām būs ļoti atšķirīgi. Taču – kas smagi strādā, tas ar vērienu atpūšas! Paralēli lielajiem darbiem šovā notiek tik vētrainas izklaides, kādas spēlē šosezon nav pieredzētas! Lai zib plikumi un sākas īstās intrigas!

2020. gada 7. novembrī 9:17

Dailes komandai šoreiz uzdoti īsti glezniecības un mākslas darbi, turpretī Spēka komandai sarakstā kā nākamais smags darbs – jādodas uz mežu un jāzāģē koki, kā arī jāatved materiāli akas atjaunošanai.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jānis Rāzna nedēļu sāk ar jaunu intrigu – atkal gaidāms kāds negaidīts pavērsiens, bet kāds īsti – to viņš paziņos vēlāk.

Komandas vadītājs mežā ir Ingus. Starp Ingu, Agni un Juri mežā atrodas arī viena daiļā dzimuma pārstāve Venēra, kura meža darbos pārsteidz puišus un izrāda iniciatīvu.

Kamēr Spēka komanda mežā strādā vaiga sviedros, tikmēr Dailes komanda gar jūras krastu meklē dārgumus. Kāds no dalībniekiem priecīgs, ka ticis mežā, bet kāds priecīgs, ka var pastaigāties gar jūras krastu.

Lai gan Dailes komandas darbiņš it kā vienkāršs, dažiem šis darbs izraisa nepatiku un nepavisam nav pa prātam. Spēka komanda, ieradušies no meža, dodas pasmieties par Dailes komandas uzdevumu un Sintiju tas nokaitina vēl vairāk.

Negaidītais pavērsiens – divu komandu vietā jāveido trīs komandas. Jaunizveidotā ir Cerību komanda, tās sastāvā: Dana, Kaspars un Venēra.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šīs komandas uzdevums ir uzbūvēt bāciņu blakus jaunajam tiltiņam. Dailes komanda pabeiguši rāmīšus, turpina ar batikošanas skaistumdarbiem, taču Spēka komanda darbojas ar aku.

Jānis dalībniekus šonedēļ nolēmis pārbaudīt arī kādā individuālā spēlē, kurā jāmeklē dārgumi.

Komanda, kas uzvarēs, varēs iegūt ripu, kuru izmantot šīs nedēļas izbalsošanā. Spēlē uzvaru gūst Spēka komanda, un tieši viņi iegūst papildu ripu, kuru var izmantot tikai tad, ja visi vienojas par kopīgu lēmumu, kuru dalībnieka vārdu rakstīs uz ripas.

Danai ir dzimšanas diena un dalībnieki nolēmuši saorganizēt ballīti, kurā jāpošas dabas veltēs. Dažiem apģērba vietā vien dažas rabarberu lapas, un jestrajā vakarā īpaši nasks uz plikumu zibināšanu izrādās Jurčiks.

Darbi turpinās, Cerību komandā sākas konflikts, Kaspars slinko un ir nokaitinājis Venēru. Cerību komandai darbs netiek pieņemts. Atbildību par to uzņemas Kaspars.

Arī Spēka komandā darbs nav pabeigts, turklāt no meža vestais materiāls ir sabojāts. Vienīgā komanda, kurai darbs tiek pieņemts, ir Dailes komanda – par viņu paveikto saimniece ir gandarīta.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šīs nedēļas ”Lauku sētas” sliņķis ir Linda. Izvēršas īpaši spraiga izbalsošana, kurā Jānis Rāzna liek arī Spēka un Cerību komandām izvirzīt savus sliņķus. Lai gan no sākuma Juris piesakās pie sliņķa lomas, viņš ātri vien pārdomā. Negaidīti Ingus uzņemas sliņķa lomu, lai gan šonedēļ ir bijis gan pavārs, gan darba vadītājs.

Cerību komandā par sliņķi piesakās Kaspars. Visi trīs sliņķi šķiro pupiņas, lai noteiktu kurš būs tas, kurš ieņems vietu uz izbalsoto sola. Pupiņu cīņā zaudē Ingus.

Balsošana izvēršas īpaši spraiga – Venēra skaļi paziņo, ka Jura rīcība, pametot saplosīšanai Ingu, kurš patiesībā bijis strādīgākais, ir bijusi zemiska. Taču seko vēl viens pārsteigums – ziņa, ka pēc saimnieku ieskata, Ingus ir nedēļas čaklākais dalībnieks.

Lai arī Ingus pats sevi nolicis uz sliņķu sola, nopelnītais tituls ļauj Ingum atgriezties pie dalībniekiem un nu visiem jāveic divi balsojumi – gan par sliņķi, gan to, kuru ne acu galā nevēlas redzēt ”Lauku sētā”.

Dalībnieku izvēlētais sliņķis ir Kaspars, bet dalībnieku izbalsotais – Linda. Kaspars un Linda cīnās bizes pīšanā, un ar nelielu pārsvaru uzvaru gūst Linda. Kaspars jeb Šarmantais pamet ”Lauku sētu”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šarmantais ir mīlas meklējumos! Vairāk lasi TE!

Seko ”Lauku sētas” kaislībām piektdienu vakaros 21.00 TV6! Noskaties šovu jebkurā sev izdevīgā laikā, turklāt jau sēriju uz priekšu Go3! Spied TE!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm