tv3.lv

”Lauku sētas” fināliste Mairita: Dzīvē neesmu tāda čīkstētāja

Jau šovakar noskaidrosim, kurš no trim finālistu pāriem kļūs par šīs sezonas “Lauku sētas” uzvarētājiem. Viena no kandidātēm uz uzvaru, Mairita Medne, kura spēlē startē ar brālēnu Rūdolfu Blūmu, atklāj savas sajūtas fināla priekšvakarā.

2017. gada 5. janvārī 11:17

“Ja godīgi, man spēcīgākie likās Sandis un Ieva, esmu tiešām pārsteigta, ka viņu nav finālā,” sarunā ar Skaties.lv savas izjūtas pirms lielās cīņas atklāj Mairita. Viņa gan nenoliedz, – pati ar brālēnu Rūdolfu arī jūtas pelnījusi iespēju cīnīties finālā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Jau piesakoties spēlei, mums bija sajūta, ka līdz fināla trijniekam jau tiksim,” tā Mairita. Jā, spēle nav bijusi no vieglajām, un īpaši smagi kā fiziski tā emocionāli grūti bijis pēdējās nedēļās, ko skatītāji var novērot arī meitenes garastāvokļa izmaiņās.

“Protams, ka pirms fināla jau bija nogurums. Visi bija kļuvuši pārāk nopietni, likās, ka vajag mazliet patēlot, pārspīlēt, lai piešķirtu spēlei kādu asumu.

Dzīvē neesmu tāda čīkstētāja, tas viss bija mazliet uzspēlēts,” nu smejas Mairita. Viņa vēlas uzsvērt, ka arī attiecībās ar brālēnu spēles laikā viss bijis kārtībā. Tas bijis viens mazs moments, kad Rūdolfs atļāvies viņai pārmest, taču citādi starp abiem valdījusi lieliska saskaņa.

Kā pirms fināla noskaņotas Jogita un Jolanta? Lasi šeit!

Meitene atklāj, ka pašai bijis mazliet ērmīgi no malas skatīties, kā viņa šovā tiek parādīta kā īsta īgņa.

“Skatos un brīnos. Taču, kas interesantākais, lai arī šovā rāda, ka es visu laiku čīkstu, no skatītājiem saņemu ļoti pozitīvas atsauksmes.

Sociālajos tīklos man raksta, ka pat vajadzēja vairāk tai Ievai sadot pa ausīm,” smejas Mairita, piebilstot, ka arī šis kašķis nemaz nebijis tik milzīgs un beidzies ar miera izlīgšanu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

FOTO: Mairitas un Rūdolfa gaitas šovā

Lai arī fināla priekšvakarā izskanējis skatītāju viedoklis, ka Rūdolfa un Mairitas pārim ir vislielākās izredzes uzvarēt, jo Rūdolfs ir vienīgais vīrietis finālā, Mairita uzskata, ka tas nebūs noteicošais.

“Jā, ikdienā lauku darbos puisis var izdarīt vairāk. Taču visi pārbaudījumi un fināls ir veiksmes spēle. Es uzskatu, ka finālā visu izšķirs veiksme.

Tā būs tīra veiksmes spēle, tur nebūs noteicošs ne dzimums, ne spēks,” tā Mairita.

Kā piemērus viņa min spēka pilnos Sandi un Ievu, kuru izkrišana no spēles bijusi tīra apstākļu sakritība, kurā spēkam nav bijusi izšķiroša loma.

Nepalaid garām! “Lauku sētas” fināls LNT jau šovakar!

Kurš, tavuprāt, uzvarēs? Balso te

VIDEO

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm