tv3.lv

Domstarpības Smiltenes pusē: ”Lauku sētas” Inguna izaicina uz dueli Aiju Dembovsku

Sekojot jaunumiem par Aijas Dembovskas gaitām, klusēt vairs nespēj Ingūna Stapāne, kura “Lauku sētas” otrajā sezonā ieņēma godpilno otro vietu. Ingūna vērsās pie Skaties.lv, lai ar medija palīdzību uzrunātu Aiju un izaicinātu viņu uz dueli.

2019. gada 2. martā 17:00

Aija ir sniegusi atbildi! Vai būs dāmu cīņa? Lasi TE!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā skaidro Ingūna, viņas un Aijas dzīves allaž ritējušas paralēli, tāpēc Ingūna ir labi informēta par Aijas gaitām, tiesa, no cita skatupunkta.

Abas nāk no Gulbenes puses, un Ingūnai kaimiņos Smiltenē dzīvojot Aijas radi, abas savulaik strādājušas Holandē, tajā pašā kolektīvā, tikai citā laikā, un nu Ingūna mitinās Anglijā, kur pazīstot vīriešus, ar ko darīšana sanākusi Aijai.

“Jau sen gribēju visai pasaulei pavēstīt, kāda cūka patiesībā ir tā Aija. Mani nokaitinājis tas, kā viņa var muldēt – stāstīt, ka grib perfektu vīrieti un vainot vīriešus savās problēmās.

Smiltenes pusē ikviens zina, kāda viņa ir cūka,” paziņo Ingūna, piebilstot, ka par Aiju stāsti esot daudziem Smiltenes puses vīriešiem.

Redzot, kā Aija uzvedas “Lauku sētā”, Ingūnas, kura pati ar lieliskiem panākumiem startējusi spēlē, mērs bijis pilns.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Ja es būtu “Lauku sētā” kopā ar viņu un viņa atļautos tā vienkārši gulēt mašīnā, kamēr citi strādā, es goda vārds viņu izvilktu laukā un sadotu pa muti!

Ingūna vēlas izrēķināties ar vēl kādu! Lasi TE!

“Aija, es tevi izaicinu uz dueli! Aci pret aci izrunāties, dūri pret dūri. Tādus skuķus kā tu jau neizmācīt, bet es gribu, lai tas reiz beidzas – cik tu vari Latvijai melot par saviem vīriešiem un perfekto dzīvi?” nikna ir Ingūna.

“Es labi saprotu, ko viņa dara – viņa grib sev uztaisīt reputāciju it kā būtu nez kāda zvaigzne. Ņirga nāk! Kad viņa stāstīja par savu grezno dzīvi Holandē, man džeki no Holandes rakstīja, ka viņa patiesībā tur kā cūka dzīvo,” stāsta Ingūna.

Šobrīd Ingūna atrodas Anglijā, bet jau drīz atgriezīsies Latvijā, un viņai ir informācija, ka arī Aija te būšot. Ingūna vēlas saņemt skaidru Aijas atbildi, kur un kad viņa gatava tikties, lai reizi par visām reizēm atrisinātu visas domstarpības.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Skaties.lv sazinājās ar Aiju un izklāstīja situāciju. Meitene, uzzinot, kas par lietu, izplūda smieklos un paziņoja – viņa Ingūnu nepazīst un spriež, ka tā ir kārtējā, kas vēlas iedzīvoties uz viņas slavas rēķina.

“Atsakos no komentāriem par šo bērnudārzu,” aicinājumu uz cīņu komentē Aija.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm