tv3.lv

"Lauku sētas" jaunā sezona ir klāt: skatītājiem sola Latgales šarmu un kaislības

“Lauku sētā darba daudz!” – slavenais sauklis, ko nezin vien retais. Šogad pirmo reizi iemīļotais šovs “Lauku sēta” notiks Latgalē – šarmantā lauku dzīve, lauku idille, Latgales bagātība un krāšņums – tas viss pārpārēm būs skatāms šova 9. sezonā.

11. augustā 6:15

Pirmā epizode kanālā TV6 būs skatāma 26. augustā pulksten 21:00, bet nepacietīgākie fani varēs notikumiem sekot līdzi ātrāk nākamās paaudzes televīzijā Go3 jau no 12. augusta. Savukārt visiem kaislību līkločiem un dalībniekiem vari sekot līdzi arī portālā “tv3.lv” sadaļā “Lauku sēta”. 

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šajā sezonā, pretstatā pērn redzētajam, “Lauku sēta” atgriezīsies pie saknēm – dalībnieki slauks govis un tīrīs cūku aizgaldus, ravēs dobes, kaplēs vagas un rīkos siena talku, būs arī randiņi dīķmalā. 12 brašuļi uzsāks cīņu par galveno balvu – līdz pat 10 tūkstošiem eiro no “Banknote”. Arī šogad emocijas ņems virsroku – būs kašķi un intrigas, aprunāšana un citu nodošana. Nemainīgi: Lauku sātā dorbs dzan dorbu! (“Lauku sētā” darbs dzen darbu – latgaliski).

Foto: Artis Pupiņš

Šogad šovā “Lauku sēta” ienesīs Latgales šarmu un parādīs reālu lauku dzīvi, kas daudziem pat nav iedomājama. Diena sākas sešos no rīta ar gotiņu slaukšanu un beidzas vēlos vakaros ar ravēšanu, dārza laistīšanu un arī kūts tīrīšanu. Šī sezona būs īsts emocionāls izaicinājums. Kāds uz “Lauku sētu” atbraucis nevis strādāt, bet līgaviņu meklēt, bet kas par to būs sakāms dāmām? Dalībnieku vidū būs arī lieli mutes brūķētāji, kuri grib uzkundzēties pārējiem, bet pārējie ar to nav mierā. Taču būs arī sirsnīgi notikumi, kad dalībnieki vēlēsies apsveikt savu komandas biedru dzimšanas dienā un kopā ar novadā pazīstamu kūku cepēju radīs lauku torti.

Foto: Kaspars Dobrovolskis

“Lauku sēta” ir viens no gaidītākajiem Latvijā radītajiem šoviem. Tā vadītājs ir kolorītais Jānis Rāzna. “Es kā raidījuma vadītājs ar lielu sajūsmu gaidu šo sezonu, jo tā notiek Latgalē – zilo ezeru zemē. Esmu gandarīts, ka dalībnieki ir lieliski un skatītājus sagaida satriecošiem notikumiem piepildīta sezona,” saka Rāzna.

Smags darbs, emocionāli krāšņi notikumi, plikumi un skūpsti gaidāmi šīs vasaras lielākajā TV notikumā – šovā “Lauku sēta”. Skaties jauno sezonu kanālā TV6 no 26. augusta katru piektdienu pulksten 21:00 un nākamās paaudzes televīzijā Go3 jau no 12. augusta.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm