tv3.lv

”Lauku sētas” ķēķa runas: izbalsotais Ainārs apšauba pupiņu šķirošanas godīgumu

2020. gada 13. martā 10:30

“Lauku sētā” piedzīvota īpaši spraiga sērija – šovā ienākušas piecas meitenes, bet izbalsošanā spēli atstāt nācies diviem atraktīviem puišiem – Aināram un Gustavam. Sarunā ar Skaties.lv “Ķēķa runām” Ainārs atklāj sajūtas uzreiz pēc izbalsošanas.

Spraigo sēriju noskaties TE!

“Manuprāt jau pupiņu šķirošana ir laimes spēle – pupiņas tika nosvērtas, lai būtu 100 grami baltās un melnās. Bet pupiņu izmērs un svars atšķiras, līdz ar to pupiņu daudzums vienam varētu būt 200 un otram 230, bet svars tas pats.

Tas daudz ko izsaka, ņemot vērā, ka ir gadījumi, ka uzvaru izšķir viena sekunde vai pupiņa. Lai vai kā, esmu ļoti priecīgs, ka uzvarēja Armands, viņš to ir pelnījis. Viņš ir sīksts un izturīgs un domāju, ja kādreiz vēl kāds viņam sēdīsies pretī uz izbalsoto sola – tam pretiniekam viegli neies!” izbalsošanas notikumus analizē Ainārs, pie reizes nododot sirsnīgus sveicienus Armandam.

Kompromitējoši foto: “Lauku sētas” pilsētas švītiņš regulāri tiek pieķerts pamatīgā reibumā

Puisis “Lauku sētā” pavadīto laiku absolūti nenožēlo – viņš ļoti pieķēries saimniecei Anitai un mazajais saimniecei – viņas mazmeitiņai.

Puisisi sazinājās ar Skaties.lv jau pēc spēles pamešanas, lai izstāstītu par šova pozitīvajiem blakusefektiem.

“Dodoties ar sirdsdāmu uz teātri, ieskrienot “Narvesenā”, viena jauka kasierīte atpazina mani un bija tik lielā sajūsmā. Pērkot kafiju, viņa man izsita studentu atlaidi, kaut gan sen vairs neesmu students. Līdz ar to dalība “Lauku sētā” visnotaļ bija tā vērta,” par pozitīvo uzmanību sajūsmā Ainārs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Skaties “Lauku sētu” jau vairākas sērijas uz priekšu kaut tūlīt! Spied TE!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm