tv3.lv

"Lauku sētas" Kristaps atklāj, kā tērēs šovā nopelnītos 9400 eiro

Pārspējot savu sīvāko konkurentu Aivi Kandavnieku, limbažnieks Kristaps Breške tika pie “Lauku sētas” čempiona titula un galvenās balvas – 9400 eiro. Lai gan viņš spriež, ka uzvara šovā ir vistīrākā veiksmes spēle, prieku par lielo balvu tas ne nieka nav mazinājis.

Kā sarunā ar Skaties.lv atklāj Kristaps, uz šovu viņš devies ar domu, ka uzvaras gadījumā izcīnīto naudas balvu tērēs konkrētiem mērķiem un to darīs apdomīgi.

“Ir sakrājušies parādi. Gribas dzīvi savest kārtībā, lai vairs nav jādomā, ka esmu kādam parādā. Otra lieta – uz pavasari gribas pašam savu biznesiņu. Skatīsimies, vai tas izdosies. Vajag arī automašīnu nopirkt. Katrā gadījumā naudu gribu ieguldīt, nevis tērēt pa labi, pa kreisi,” stāsta Kristaps.

Pirms vairāk nekā mēneša Kristapam radās izdevība piepelnīties vēl – viņš devās peļņā uz Zviedriju, kur brālim palīdzēja veikt remontdarbus. “Jārēķinās, ka, kamēr biju “Lauku sētā”, pa to laiku nestrādāju. Tāpat par īres dzīvokli sakrājies parāds, ko vajag atdot. Meita iet skolā, arī pašam dzīvošanai vajag naudu,” skaidro Kristaps.

Tikpat liela balva Kristapam ir šovā atrastā mīlestība Maija, ar kuru attiecības turpinās arī pēc nofilmēšanās “Lauku sētā”.

“Liktenis mūs saveda kopā,” attiecības ar dundadznieci Maiju Apsāni komentē Kristaps. “Tagad iekārtojusies darbā Limbažos, dzīvo pie manis,” to, ka abu attiecības virzās strauji, apliecina Kristaps. “Nav jau tik daudz laika, dzīvojam vienreiz!” saka Kristaps, jo, ja ir sajūta, ka blakus ir īstais cilvēks, gumiju stiept nevajag.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm