”Lauku sētas” Sanitu dzemdību priekšvakarā rupji piesmējis un pametis līgavainis

Šova “Lauku sēta” skatītāju simpātijai Sanitai Rozenbergai kuru katru brīdi jālaiž pasaulē bērniņš, taču diemžēl dzemdību priekšvakarā gaidāmā mazulīša tēvs viņu rupji pametis, izvēloties atgriezties pie bijušās. Sanita nevēlas skumjās klusēt – viņa uztic savu stāstu Skaties.lv lasītājiem, lai arī citiem būtu skaidrs, kādi meli un nodevība reizēm var slēpties aiz vārda “vīrietis”.

2017. gada 25. februārī 19:00

“Kas var būt skaistāk, kad vīrietis tieši nedēļu pirms mazā piedzimšanas pamet sievieti stāvoklī, lai dzerstītos pie bijušās dzīvoklī?

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ja nebūtu ar draugu un policijas palīdzību pati pārliecinājusies, viņš turpinātu “skalot” man smadzenes kā pa visiem šiem trim skaistajiem gadiem. Ka mīlot un dievinot tikai mani.

Sanita

“Vīrietis? Aizkraukles puņķu tapa un sieviešu izņirgātājs! Kopā ar policiju atklāju, ka viņš ilgstoši vazājis mani aiz deguna un izņirgājis,” šādas emocijas atklāj sieviete, kurai jau pēc nedēļas jālaiž pasaulē bērniņš.

Sanita Skaties.lv atklāj, ka viņas saderinātais, gaidāmā bērniņa tēvs, piektdienas vakarā ap pusdeviņiem izgājis no mājas, lai dotos uz vietējo bāru.

“Pēc pusnakts viņš tur vēl izkāvās ar mani. Ai, kāds murgs notika.

Viņš visus šos deviņus gaidību mēnešus mani pazemoja, raustīja, grūstīja, pacēla rokas, un visus trīs gadus, ko bijām kopā, mani krāpa un pazemoja,” patieso ainu Skaties.lv gatava atklāt Sanita.

Šodien viņa ar policijas starpniecību iekļuvusi drauga bijušās dzīvoklī, kur pavērusies šķērma aina.

“Kāda viņa atvēra durvis policistiem! Mati kā plukatai, “maika” aplieta. Vājprāts. Viņš visu laiku tur vazājās. Bet viņa vienkārši savāc vīriešus no ielas. Aivars izdevīgs kumosiņš.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Nākamnedēļ jābūt mājās mūsu mazajam, bet viņu pieķeru bijušās dzīvoklī. It kā pie bērniem ciemos, bet sēž virtuvē un dzer.

Policistiem pateica – pasakiet “tai tur”, lai saliek manas mantas un izliek koridorā, rīt savākšu un viņas mašīnas atslēgas atstāšu pasta kastē,” drausmīgo pārdzīvojumu atklāj Sanita.

Līgavaiņa bijusī jau iepriekš tiranizējusi Sanitu! Lasi šeit!

Sieviete ir izlēmusi vairs neklusēt un nepiesegt savu nu jau bijušo draugu. “Lauku sētas” zvaigznei vairs nav ko zaudēt – viņa gatava laist pasaulē mazo viena, bez vīrieša palīdzības, un tālāk cīnīties saviem spēkiem.

Viņa vēlas atklāt stāstu, lai vairs nebūtu nekādu baumu – lai visi uzzinātu, cik skaudra ir patiesība par abu kopdzīvi.

Aizdomas par līgavaiņa “dubulto dzīvi” viņai bijušas jau gadiem – vīrietis nereti nav bijis mājās pa naktīm, esot izturējies nicinoši un pazemojoši.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Foto: skaistā mamma Sanita

Gaidāmā bērniņa dēļ Sanita allaž ticējusi labajam, taču nu viņas mērs ir pilns – vīrietis pieķerts nozieguma vietā.

“Kopš nakts viņš ir pie viņas. No rīta bija pie manām durvīm, gāza durvis laukā. Nelaidu iekšā. Naktī mani par pēdējo pēdējo pataisīja, vēl rokas pacēla, izsunīja, izsmēja.

Sanita

Aivars no bijušās dzīvokļa man zvanīja, lai viņa mantas saliekot, ka mēs šķiramies. Protams. Pēc tik daudzu gadu ņirgāšanās kopā palikt nafig.

Un tieši nedēļu pirms mazā piedzimšanas. Viņš izrīkojās tik pazemojoši un pretīgi. Beidzot pierādījās tas, ko sen zināju. Ka mani patiesībā krāpj un pazemo. Vēl pa dienu viņš turēja mūsu paziņu nesen dzimušo bērniņu rokās – tik priecīgs un laimīgs.

Teica, ka nevar sagaidīt, kad mūsu bērniņš būs mājās. Bet te pēkšņi… Atveru acis un ieraudzīju, ka viņš dzīvo dubultu dzīvi,” sarunā ar Skaties.lv skumji secina skaistā Sanita.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viņa ir izlēmusi būt stipra un pauž prieku par to, ka beidzot nokritušas rozā brilles un viņa ieraudzījusi šī vīrieša patieso seju.

Sanitai būs papildu atbalsts – Violeta atgriežas Latvijā! Lasi te!

Līgavainis pēdējos mēnešus par gaidāmo atvasi un viņa mammu tāpat īpaši neesot licies zinis, tāpēc Sanita viņa trūkumu neizjutīs.

“Labāk vienai, nekā ar dzērāju, rokas pacēlāju, izņirgātāju un sieviešu pazemotāju. Visam savs laiks.
Būs diena, kad kāds atmaksās manā vietā viņam gan to, ko viņš nodarījis grūtniecei, gan nedzimušajam bērniņam,” spēku un ticību labā uzvarai nezaudē Sanita.

Foto: draudzenes Violeta un Sanita

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm