tv3.lv

"Lauku sētas" seksīgā Sigita beidzot apprecējusi savu mīļāko

Šonedēļ par precētu sievu kļuvusi viena no realitātes šova “Lauku sētas” septītās sezonas spilgtākajām dalībniecēm – tetovētāja Sigita Valtere no Jelgavas. Par Sigitas laulāto draugu kļuvis vīrietis, kurš sākotnēji bijis viņas mīļākais.

23. februārī 14:01

Pēc sešu gadu draudzības zīmīgā datumā – 2022. gada 22. februārī – Jelgavas dzimtsarakstu nodaļā 31 gadu vecā Sigita teikusi jāvārdu savam mīļotajam vīrietim, par viņu sešus gadus jaunākajam Valentīnam. Pēc kāzām jaunā sieva pieņēmusi vīra uzvārdu un nu godājama par Sigitu Valteri-Juščenko.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Esam 777. pāris, kas šogad Latvijā apprecējies,” sarunā ar tv3.lv uzmanību cipariem pievērš jaunā sieva. Savukārt laulības ceremonijas norises vietas adresē ir šogad aktuālais cipars 22. Sigita ikdienā numeroloģijai lielu uzmanību nepievērš, bet tic liktenim un tam, ka dzīve saved kopā īstos cilvēkus, un tāds ir arī stāsts par viņu un Valentīnu.

Abu attiecības sākušās, kad Sigita vēl bija precējusies, un tieši Valentīnam viņa ir pateicīga izraušanos no laulības, kas jau bija nolemta neveiksmei. “Mana pirmā laulība bija neveiksmīga, jo es apprecējos aiz žēluma. Viņš bija par mani 20 gadus vecāks un solīja taisīt pašnāvību, ja es nebūšu ar viņu kopā.

Tā bija rūgta pieredze. Man likās, ka esmu supervarone un viņu varu glābt. Tagad tas šķiet stulbi. Mēs arī ilgi nenodzīvojām kopā. Šķiršanās bija sāpīga,” skaudro pirmās laulības pieredzi atminas Sigita.

“Manā dzīvē ienāca Valentīns un pateica, ka es būšu viņa, un man pirkstā vilka salmu gredzentiņu. Es toreiz nespēju noticēt, ka viņš mani aizvilks prom no tā tirāna.

Ja tevi visu laiku dauza un pārmet to, ka tu krāp, agrāk vai vēlāk tu to sāksi darīt, lai vismaz zini, par ko tevi sit. Tā es iepazinos ar Valentīnu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ja man nebūtu bijusi šī sliktā laulības pieredze, es nekad nebūtu pievērsusi uzmanību tādam vīrietim, kāds ir mans tagadējais vīrs. Man likās, ka tādi kā viņš nav kruti džeki, neviens par viņiem īpaši nefano, jo meitenēm patīk sliktie puiši.”

Dienu pēc kāzām Sigita secina: “Lai arī varbūt tā neizskatās, Valentīns ir krutākais vīrietis pasaulē.” Ka viņa skaidro, abus kopā notur tas, cik patiesībā viņi ir atšķirīgi un atgādina veco labo stāstu par pretpolu pievilkšanos.

Gājiens ar salmu gredzentiņu bijis Valentīna pirmais mēģinājums bildināt mīļoto Sigitu, taču viņa gredzenu izbrāķējusi. Arī otrais gredzens, kas bijis sapīts no drātiņām, Sigitu nav apmierinājis. Bet trešajā reizē romantisko brīdi, kad abi atradušies juvelierizstrādājumu veikalā un īpašais mirklis bijis pavisam tuvu, iztraucējis telefonzvans no policijas.

Pērnā gada septembrī Valentīns mēģinājis vēlreiz. “Viņš gredzenu pielaikoja sev uz mazā pirkstiņa un teica: “Man ir par mazu, es zinu, kuram tas derēs.” Viņš to uzvilka man pirkstā un jautāja: “Ko tu dari 2022. gada 22. februārī? Tu noteikti precēsies.” Tā viņš mani bildināja,” tv3.lv stāsta Sigita un uzsver, ka šis nebūt nav pats romantiskākais saderināšanās stāsts.

Apprecēties zīmīgajā datumā pāris bijis apzināts solis. “Mēs kopā esam sešus gadus un vēlējāmies, lai mūsu kāzas ir ļoti īpašas, tādēļ ieplānojām šo datumu,” skaidro Sigita.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā laulības gredzenus pāris izvēlējies zelta Nameja gredzenus, jo tie simbolizē vienotību. “Vīra gredzens maksāja 800 eiro, manējais – 300,” atklāj Sigita.

Skaisto kāzu kleitu topošā sieva iegādājusies Francijā, un tā ir kāda vietējā dizainera darinājums. “Es neuzticos Latvijas kāzu saloniem, jo viņi piecas reizes īrētas kleitas pārdod kā jaunas. Latvijas kleitām ir sū***a kvalitāte. Draudzene par kleitu samaksāja 750 eiro, un nebija tā vērts.

Tas mani mudināja pēc kāzu kleitas doties uz Franciju,” skaidro “Lauku sētas” zvaigzne. “Francūži tak ir visromantiskākie,” Sigita pasmaida.

“Šī bija labākā diena manā dzīvē,” par kāzām ar Valentīnu saka Sigita.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm