tv3.lv

“Lauku sētas” seksīgā tetovētāja svin pusgadu laulībā

22. februārī par precētu sievu kļuva viena no realitātes šova “Lauku sēta” septītās sezonas spilgtākajām dalībniecēm – jelgavniece Sigita, tagad Sofija. Šonedēļ viņa svin pusgada jubileju kopš iestūrēšanas laulības ostā.

23. augustā 13:34

“Šodien, mīļais, mums aprit seši mēneši, kopš mēs esam iekāpuši laulības ostā ar numuru 777. 22.02.2022 gada otrdiena pulksten divos pa dienu Svētes ielā 22,” nedēļas iesākumā sociālajos tīklos raksta Sofija.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Paldies, ka tu man esi, tu mani papildini un padari stipru. Ar tevi man nav bail iet caur uguni un ūdeni. Varbūt tu neesi mans pirmais vīrietis dzīvē, bet tu esi mans pirmais vīrietis, ar kuru es jūtos droši. Aiz tevis tik tiešām ir kā aiz akmens mūra. Un beidzot es sajūtos kā sieviete, trausla, gaidīta, mīlēta,” mīļus vārdus laulātajam draugam Valentīnam publiski veltī Sofija.

Sieviete piebilst: “Un es zinu droši, ka tu esi mans pēdējais. Es tevi ļoti ļoti mīlu.”

Jau ziņojām, ka “Lauku sētas” dalībniece un viņas draugs, kurš sākotnēji bija viņas mīļākais, laulības gredzenus mija pēc sešus gadu draudzēšanās. Pēc kāzām jaunā sieva pieņēma vīra uzvārdu un pēc vārda maiņas pavasarī tagad godājama par Sofiju Valteri-Juščenko.

Abu attiecības sākušās, kad Sofija vēl bija precējusies, un tieši Valentīnam viņa ir pateicīga izraušanos no laulības, kas jau bija nolemta neveiksmei.

Apprecēties zīmīgajā datumā pārim bijis apzināts solis. “Mēs kopā esam sešus gadus un vēlējāmies, lai mūsu kāzas ir ļoti īpašas, tādēļ ieplānojām šo datumu,” “tv3.lv” skaidroja Sofija.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm