tv3.lv

"Lauku sētas" slavenais gejs Ingars atkal raujas uz TV

Augustā ar devīto sezonu pie skatītājiem atgriezīsies populārais realitātes šovs “Lauku sēta”, un izmēģināt spēkus spēlē vēlreiz nolēmis Ingars Babčuks, kurš šovā startēja pirms četriem gadiem.

20. jūlijā 12:30

Vasaras sākumā jau vairākus gadus Anglijā dzīvojošais Ingars Babčuks “tv3.lv” atklāja, ka izjukušas viņa ilggadējās attiecības ar mīļoto vīrieti britu mūziķi Oliveru, kā arī paredzētās kāzas un viņa sirdi iekarojis cits kavalieris. Taču drīz vien viņš nolēmis vasaras atvaļinājumu Latvijā apvienot ar startu “Lauku sētā”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

28 gadus vecais Ingars, kurš patlaban cītīgi raksta savu grāmatu, uzskata, ka televīzijas šova piektajā sezonā, kad “Lauku sētas” filmēšana norisinājās “Jaunozolu” saimniecībā Māriņkalnā Alūksnes pusē, sevi nav gana labi parādījis, tādēļ tagad nolēmis šovam pieteikties atkal: “Man ir jāpierāda, ka man nevajag vannas bumbiņas “Lauku sētā”. Es uz šovu varu aiziet arī bez telefona un darboties, cīnīties līdz galam. Gribu sevi parādīt daudz labāk.”

Līdz augustam Ingars uzturēsies Latvijā, un piedalīšanos “Lauku sētā” puisis redz kā “lielisku iespēju, kā pavadīt vasaru Latvijā”.

Atminoties sevi spēlē pirms četriem gadiem, Ingars ir paškritisks: “Es visu varēju izdarīt daudz citādāk, tik viegli nepadoties.” Puisis atklāj, ka notikumi un piedzīvojumi “Lauku sētā” izvērsušies daudz grūtāki, nekā viņš bija paredzējis iepriekš, un sarežģītākais bijis uzdotos darbus labi paveikt noteiktajos termiņos.

“Es noteikti negribu atkal celt šķūni. Tā man bija trauma. Pēc tam vēl pusgadu murgoju, ka man jāceļ šķūnis. Vieglākie darbi bija ravēšana,” par darbiem “Lauku sētā” stāsta Ingars.

Kā liecina Ingara pieredze, “Lauku sētā” iespējams satikt visdažādākos cilvēkus: “Tur tu satiksi cilvēkus ar visiem iespējamajiem raksturiem un ar kompāniju īsti izvēles nav.” Bet Ingaram jau tagad skaidrs, ka viņš nevēlētos, lai viņa ceļi vēlreiz krustojas ar tādiem ļaudīm kā kāda daiļā dzimuma pārstāve no šova piektās sezonas: “Bija tāda varone, kura bija piegulētāja. Interesanta veida meitene.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

To, vai Ingaram vēlreiz tiks dota iespēja savas spējas pierādīt “Lauku sētā”, skatītāji uzzinās augustā, kad šova devītā sezona tiks demonstrēta nākamās paaudzes televīzijā Go3 un kanālā TV6.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm