tv3.lv

"Lauku sētas" uzvarētājs Aigars atgriezies no atvaļinājuma Covid‑19 smagi skartajā Turcijā

Šonedēļ no astoņu dienu ilga atvaļinājuma Turcijā mājās atgriezies ugunsdzēsējs un šova “Lauku sēta” sestās sezonas uzvarētājs Aigars Kļavs. Sarunā ar Skaties.lv viņš atklāj, kādēļ devies ceļojumā uz Covid-19 smagi skarto valsti un kā aizritējusi atpūta laikā, kad vien retā iestāde bijusi atvērta.

2021. gada 14. maijā 17:00

Sākoties atvaļinājumu sezonai, vilinājumam doties uz siltajām zemēm ļāvies arī TV šova “Lauku sēta” zvaigzne Aigars Kļavs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Mēs pagājušajā gadā, pirms sākās kovids, rezervējām ceļojumu uz Romu. Vēlāk to atcēla, tad iebukojām ceļojumu uz Ēģipti, kas arī tika atcelts. Ceļojums palika gadu karājamies gaisā, un tagad, kad atvērās robežas, uz Turciju bija draudzīgs piedāvājums – četrzvaigžņu viesnīca, viss bija iekļauts cenā, un nolēmām, kādēļ gan nē,” Skaties.lv stāsta Aigars.

Ceļojumā uz Turciju Aigars devies nevis kopā ar līgavu Evitu, bet gan ar “Lauku sētas” dalībnieku un labu draugu Gustavu. “Pēc sezonas noslēguma mēs nolēmām, ka varētu kaut kur kopā aizbraukt,” teic Aigars.

Ceļojumā nav trūcis arī negaidītu pavērsienu. “Gustavs otrajā dienā salauza kāju,” iznākumu, paslīdot uz slapjām flīzēm, atklāj TV šova uzvarētājs. “Bet tas mūs neapturēja, un mēs devāmies visos piedzīvojumos, bet, mājās braucot, mums pat bija prioritāte – visur rindās laida pa priekšu,” atceras Aigars.

Atrodoties Turcijā, kā iespaidīgāko Aigars atminas izjūtu, ka vakarpusē pilsēta, kurā ierasti dzīvība kūsā un mutuļo, bijusi kā izslaucīta: “Sajūta kā zombiju filmā – neviena sveša cilvēka un esi viens pats pilsētā.”

“Turcijā ir pilnīgs “lokdauns”, kāds Latvijā vēl nav bijis. Lielāko daļu iedzīvotāji atrodas savos mitekļos, un viņi cer, ka 17. maijā viņus beidzot laidīs no mājām ārā. Atvērti bija daži veikali, restorāni, kas bija dabūjuši īpašas atļaujas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Līdz ar karantīnu viņi nedrīkst legāli pārdot alkoholu, bet pa kluso kaut ko varēja sarunāt,” stāsta Aigars.

Kompānija arī devusies izbraucienā kalnos pa trasi, kas šobrīd apmeklētājiem ir slēgta. “Iespējams, viņi ar policistiem bija sarunājuši, lai mums būtu ekskursija,” min TV šova dalībnieks.

“Man kā tūristam ierobežojumu nebija, un mēs visur staigājām bez maskām.

Līdz ar stingrajiem ierobežojumiem kārtību uzrauga policija un pilsētā ik pēc kilometram ir policijas reidu vietas, kur cilvēki stāv rindās, lai uzrādītu savus apliecinājumus, tikmēr mūsu busiņu laida cauri, jo zināja, ka tur iekšā tūristi,” to, ka baudījuši vairāk privilēģiju nekā vietējie, stāsta Aigars.

Šajā visā bijis arī labums – tā kā šajā laikā gandrīz vienīgo kustību radījuši tūristi, pie objektiem, atrakcijām un dodoties ekskursijās izpalikusi stāvēšana garās un nogurdinošās rindās. “Tas, ka nav daudz cilvēki, dod iespēju visu ko redzēt un visur nokļūt,” saka Aigars.

Viņš noraida jebkādas bažas par to, ka laikā, kad vietējās varas iestādes mudina cilvēkus nedoties atpūtas braucienos ārpus Latvijas, viņš mājās varētu atgriezties ar “dāvaniņu”.

“Es uzskatu, ka mēs kā ceļotāji esam drošāki cilvēki nekā citi, kuri ne reizi testu nav veikuši un nemaz nezina, vai viņi ir slimi vai nav. Šajā astoņās dienās testu veicām trīs reizes. Man visi testi bija negatīvu, un veselāku cilvēki par mani neatrast,” saka Aigars, kurš ceļojuma laikā un arī ikdienā ļoti rūpējas par savu veselību un ievēro visas nepieciešamās higiēnas prasības.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Aigars atklāj, ka atvaļinājumā kopā ar mīļoto meiteni Evitu plānots doties jūlijā vai augustā. “Vasaras beigās plānojam kaut kur aizbraukt. Paņemsim arī savus puikas līdzi,” ieceri klāsta “Lauku sētas” uzvarētājs.

Jautāts, kā sokas ar kāzu plānošanu, Aigars saka: “Gaidām labākus laikus, bet patreiz neko skaļi nevar teikt.”

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm