tv3.lv

Lauku sētas uzvarētājs lūdz 4000 eiro ziedojumu ceļojumam; sabiedrība nikna

Ar neparastu lūgumu pie Facebook.com lietotājiem, izsūtot privātas vēstules, vērsies šova Lauku sēta uzvarētājs Mārtiņš Ainis Roga. Vienu no šīm vēstulēm saņēmusi arī žurnāliste, bijusī ministre Linda Abu Meri, kura nolēmusi neklusēt.

2016. gada 2. martā 17:01

Izrādās, lai arī, parakstot šova līgumu, Mārtiņš skaidri zinājis, ka galvenā balva – ceļojums uz Brazīliju – paredzēts tikai vienai personai, viņš nu ir sašutis un cer uz sabiedrības atbalstu, ziedojot teju 4000 eiro.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Bieži šeit saņemu vēstules no cilvēkiem ar visdažādākajiem jautājumiem, lūgumiem, arī pateicības vārdiem par kaut ko, uzmundrinājumu, iepazīšanās mēģinājumiem u.c. Ir gadījumi, kad kāds uzraksta, ka viņam vajag naudu zālēm vai lūdz ziedot ārstēšanai. Bet ko tādu kā šorīt saņēmu pirmo reizi. Nekautrējos pārpublicēt, jo saturs tiešām ir to vērts,” šodien savā Facebook.com kontā raksta Linda Abu Meri.

“Kāds ārpus mana draugu loka esošs Rogas kungs grib naudu biļetei uz Brazīliju… Pieņemu, ka ar šo “necilo” lūgumu viņš nav vērsies tikai pie manis, bet izsūtījis visiem potenciālajiem “muļķīšiem”, kuriem vajadzētu samesties, lai kungs var doties ceļojumā. Publicēju vēstuli pilnībā, ar visu konta numuru, varbūt kāds tomēr domā, ka Brazīlija ir kas tāds, kam lūgties naudu. Ne slimība, ne bērni, ne nabadzība, ne nelaime. Bet Brazīlija. Esmu patiešām nikna,” atklāj bijusī ministre.

Labdien rakstu ar lūgumu ziedot. Iepriekšējā gadā uzvarēju TV šovā Lauku sēta, kurā ieguvu ceļojumu vienai personai uz Brazīliju bet vēlos šo ceļojumu pavadīt kopā ar mīļoto sieviņu, tā kā šova veidotāji neparūpējās par ceļojuma balvu divām pers., varbūt jums ir iespēja ziedot kaut vienu eiro. Biļetei nepieciešama summa ir 3965 eiro Konta nr. LV60HABA0****1 Solvita Roga ar norādi mērķi ziedojums biļetes iegādei uz Brazīliju. Ja saziedotā naudas summa pārsniegs biļetes cenu, nauda tiks atgriezta ziedotājam vai vienojoties novirzīta labdarībai.

Foto: Mārtiņa uzvara šovā Lauku sēta

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm