tv3.lv

Lauku sētas vadītājam pirmie Jāņi vīra godā

LNT šova Lauku sēta vadītājs Jānis Rāzna jūnija vidū mija gredzenus ar savu ilggadējo draudzeni un bērnu māmiņu Ievu. Tagad, pirmsjāņu laikā, viņš portālam Skaties.lv atklāj, kā vasaras īsākā nakts tiek godināta Rāznu ģimenē.

2016. gada 21. jūnijā 8:00

“Apprecēšanās Jāņu svinēšanas sajūtu nemanīs, jo tas vairāk bija kā punkts uz i. Ar sievu kopā esmu jau septiņus gadus, mums ir arī kopīgi bērniņi… Bet, no otras puses, jāatzīst, ka precēta vīra statusā ir patīkami būt,” jautāts, vai statusa maiņa ieviesusi korekcijas Līgosvētku svinēšanā, teic Jānis.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viņš neslēpj, ka ģimenē speciālu Līgo rituālu neesot. Tomēr Rāznu ģimene ik gadu piekopj sanākšanu vecāku mājās Skrīveros. “Ikdienā bieži vien nesanāk visiem satikties, tādēļ Jāņi ir laiks, kad visi sanākam kopā. Citreiz pie Daugavas tusējam, citu gadu pie vecākiem dārzā iekurinām grilu, pacepam šašliku, aizejam uz lielo ugunskuru, kas iekurts Skrīveru centrā,” šova vadītājs atklāj, cik vienkāršiem paņēmieniem iespējams uzburt gada īsākās nakts svinēšanas prieku. Ikvienam pilsētniekam viņš iesaka šajā laikā nesēdēt mājās, bet doties ārā no pilsētas – dabā, uz pļavu, pie ūdens…

Jautāts, vai vārds viņam uzliek kādu papildu pienākumu šajos svētkos, Jānis atzīst, ka vārda dēļ jūtas lepns: “Jūtos lepns, ka esmu Jānis. Man patīk, ļoti patīk. Man patīk arī sajūta, ka uzliek galvā ozollapu vainagu un rokās iespiež siera rituli.”

Foto

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm