"Lauku sētas" veidotāji atklāj, kādā saimniecībā TV šovu tīko filmēt jubilejas sezonā

31. maijā 13:10

Līdz 15. jūnijam turpinās dalībnieku un saimniecību pieteikšana realitātes šova “Lauku sēta” desmitajai sezonai. Dalībnieku un saimniecību atlases gaidās “tv3.lv – Izklaide” šova veidotājiem vaicā, kādā saimniecībā viņi vēlētos brašos strādniekus pulcēt šovasar.

Pieteikt skatītāju iemīļotajam TV šovam “Lauku sēta” savu saimniecību aicināts ikviens saimnieks vai saimniece, kurš savā sētā šovasar gatavs uzņemt papildspēkus un kopā aizraujoši pavadīt vasaru.

Šova veidotāji gaida pieteikumi no prasīgiem, bet tajā pašā laikā gana nebēdnīgiem un atraktīviem saimniekiem, kuri dalībniekus spēs izsviedrēt lauku darbos un izpriecēt pelnītā atpūtā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā “tv3.lv – Izklaide” norāda realitātes šova “Lauku sēta” producente Indra Miziša, lai saimniecība tiktu izraudzīta “Lauku sētai”, jāsakrīt visiem spēles kauliņiem, un viens no tiem ir gluži praktisks – lauku darbu daudzveidība, dalībniekiem nodrošinot iespēju pasvīst gan dārza darbos, gan uz lauka, gan saimniecības pienākumu veikšanā.

Vienlaikus saimniekiem jāparedz iespēja “civilizētos apstākļos izmitināt desmit līdz divpadsmit spēles dalībniekus”. Saimniekiem būtu jāparūpējas, lai dalībniekiem ir gan gultas vietas, gan iespēja nomazgāties. “Būtu svarīgi, lai saimnieki šova dalībniekus uzņem kā savējos, kad ne tikai iedala darbus, nosaka nedēļas čaklākos un tos, kurus sēdināt uz sliņķu sola, bet reizi pa reizei viņus arī palutina.”

Indra atzīst, ka veidotājiem pašiem “Lauku sētu” būtu interesanti filmēt Vidzemē, kur tas sen nav noticis, “bet mēs esam gatavi ierasties jebkurā Latvijas pusē, kur ir forša lauku sēta”.

Ja saimniecība nodarbojas ar mājlopu audzēšanu, tas ir pluss, “jo skatītājiem patīk zvēriņi”, taču vienlaikus veidotāji apzinās – ir daudzas saimniecības, kurās lopu vairs nav. “Ja saimniecībā paredzami dažādi veicamie darbi, ir krāšņums un vēl lopi, tas ir milzu bonuss,” saka Miziša.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Lauku sētas” producente uzsver – iepriekšējo sezonu saimnieki vienmēr novērtē to, ko dalībnieki vasaras gaitā paveikuši: “Kaut kas izdarīts taisnāk vai šķībāk, bet saimniekiem allaž ir prieks. Īpaši par tiem darbiem, ko viņi vairākus gadus vēlējušies izdarīt, bet nav paveikuši, un dalībnieki beidzot tos īsteno.

Pagājušajā vasarā Martas saimniecībā garāžā tika ielieta betona grīda. Ģipkas saimniece Ieva ļoti priecājās par piemājas dīķīša apkārtnes labiekārtošanu. Ezeres saimniece Anita vispār teica: “Kaut man vienu akmeni sētā pārbīdīs, es būšu laimīga.” Anita bija sajūsmā par visu, ko dalībnieki paveica.”

Vienlaikus Indra atzīst – līdz ar piedalīšanos “Lauku sētā” saimnieki ne tikai tiek pie darba rokām, bet tā ir arī iespēja ar dalībniekiem nodibināt draudzību, kas var turpināties ilgi pēc TV šova noslēgšanās.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par projektu

“Lauku sēta” atgriežas ar 10. jubilejas sezonu! Šosezon par galveno balvu – līdz pat 10 tūkstošiem eiro, kas būs jānopelna ar smagu darbu – cīnīsies seši dalībnieki, kuri pirmo reizi izmēģinās spēkus “Lauku sētā”, savukārt sešus no dalībniekiem skatītāji jau paspējuši iepazīt un iemīļot iepriekšējās “Lauku sētas” sezonās. Katru nedēļu dalībniekus sagaida jauns darbs saimniecībā, par kuru viņi var nopelnīt papildus naudu balvas fondam un nedēļas beigās – viena dalībnieka izbalsošana.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm