tv3.lv

”Lauku sētas” zvaigzne pošas pārveidot arī savas ausis un krūtis

Realitātes šova ”Lauku sētas” septītās sezonas spilgtā dalībniece tetovētāja Sigita kopš marta lepojas ar šķeltu mēles galu. Taču šīs nav vienīgās pārmaiņas Sigitas dzīvē – jelgavniece nesen nomainījusi vārdu un tagad godājama par Sofiju, kā arī gatavojas vēl citām ķermeņa pārveidošanas operācijām.

26. maijā 15:42

Aprīļa sākumā 31 gadu vecā Sigita Valtere-Juščenko, tagad Sofija Valtere-Juščenko, ”tv3.lv” priecīgi ziņoja – 10 gadus lolotais sapnis ir piepildījies, un viņa beidzot tikusi pie sava tounge split jeb šķeltas mēles. Taču ceļā uz sava ķermeņa modificēšanu viņa apstāties negrasās.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jau nākammēnes ”Lauku sētas” zvaigznei Madridē tiks veikta ausu formas pārveidošana, kuras rezultātā viņa cer iegūt spicas elfa austiņas.

”Biļetes jau nopirktas. Lidošu pie meistara Gattoo Moreno no Meksikas,” to, ka atpakaļ ceļa vairs nav, ”tv3.lv” apliecina Sofija. ”Pagaidām skaitās vispopulārākais un akurātākais meistars. Vairāk pazīstams kļuva pēc operācijas, ko veica The Black Alien,” par meistaru atzinīgi izsakās ekrāna zvaigzne.

Martā veikto mēles pāršķelšanas operāciju Sofija nenožēlo. ”Man ļoti patīk jaunā mēle. Neko nenožēloju. Un diskomfortu nesagādā,” teic populārā jelgavniece.

”Daudzi domā, ka mēli nevar salikt kopā. Es parasti ākstos. Man prasa: ”Parādi mēli!” Parādu veselu, un šie apstulbst. Griezuma vietu redzēt nevar, ja mēli speciāli nerāda,” to, kā mēdz āzēt ziņkārīgos, atklāj Sofija. ”Beidzot iemācījos arī ”aplaudēt”,” nosmaida tetovētāja.

Viņa uzsver, ka atlabšana pēc operācijas noritēja pēc plāna: ”Sadzija ļoti labi. Mēle bija nejutīga, nejutu rūgto garšu, tagad jutīgums un garša ir atgriezusies. Ir jāsaprot, ka pēc šīs operācijas atlabšanas laiks ir apmēram trīs mēneši.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Gada otrajā pusē Sofija piedzīvos vēl vienu operāciju – viņai tiks veikta krūšu uzlabošana. ”Droši vien rudenī vai ziemā, jo tad nav peldkostīmu sezona. Tagad gatavojos operācijai, aktīvi vingrojot. Katra operācija ķermenim ir stress, un ķermeni vienmēr jāsagatavo,” stāsta ”Lauku sētas” dalībniece.

Kā viņa skaidro, pirms krūšu implantu ievietošanas mugura ir jāsagatavo papildu svaram. ”Esmu pamanījusi, ka daudzām dāmām lielo krūšu dēļ veidojas kuprītis, jo mugurai implanti ir par smagu un lielas krūtis ir grūti skaisti nēsāt,” saka Sofija.

”Biju uz konsultāciju pie ķirurģes, kura man taisīja plakstiņu operāciju. Ķirurģe ieteica krūtis tikai pacelt uz augšu. Un izskats mainīsies. Visas manas operācijas ir rūpīgi apdomātas,” viņa norāda.

Sofija izmēģinājusi arī sieviešu vidū populāro lūpu palielināšanu ar fillera injekciju palīdzību, tomēr rezultāts nav iepaticies. ”Sapratu, ka lūpu palielināšana nav domāta man. No dabas man lūpas ir harmoniskas ar seju,” viņa atzīst.

”Man patīk bieži mainīt izskatu. Tā ir interesantāk un jautrāk. Parasti visas pārmaiņas notiek pavasarī. Tai skaitā arī vārds tagad man ir Sofija,” norāda Jelgavas slavenība.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Mamma saka, ka esmu gudra. Sofija tulkojumā no grieķu valodas nozīmē ”gudrība”. 26 aprīlī ieguvu dokumentu ar jauno vārdu. Tagad arī beidzot ir pase un ID karte.

15. maijā nosvinēju savu pirmo vārdadienu. Iepriekšējā vārda diena bija tajā paša dienā, kad dzimšanas diena,” par sava vārda nomaiņu gandarīta ir ”Lauku sētas” dalībniece.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm